Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hos kislányom tegnap este...

3 hos kislányom tegnap este óta nem evett semmit, sos. Miért lehet?

Figyelt kérdés
szoval este 8 kor evett utoljára fél 11- kor iszonyuan sirt azt hittem éhes még megkináltam ( anyatejes, de tápit kap 2x potlásnak)nem kérte, elaludt, éjjel 3 kor felkelt sirva,elkezdtem etetni, nem kérte, és ez igy megy azóta. sir, vizet teát elfogad tejet -tápot nem. tegnap nem kakilt de ez elöszokott fordulni attol független evett , reggel elvittem az orvoshoz, felirt egy kupot görcsoldót, kamilla teát javasolt, és még husz percre a görcsoldó után glicerines kúpot, és kihagyni két etetést. délben megkapta a glicerines kupot, picit kakilt, a kupot is kikakilta, megivott 140 teát és eludt. azóta alszik. felkeltettem az előbb enni, nem kérte, nem is kortyolt belőle. visszaaludt. nagyon aggódom. doki szerint a hasa, de eddig ha hasa fájt akkor is evett. kifesziti magát és ugy sir, máskor meg huzza a lábait. szoval nem egyértelmű. doki csökkent bélmozgást hallott, de azt ,mondja a reggeli kuptol van , mert telon javasolta mieőtt kiviszem hozzá adjak neki be. holnap vissza kell vinnem.remegek az idegtől mi lehet vele. félek, és a sirás kerülget ugy aggódom. mit csináljak ha később sem eszik?
2009. júl. 14. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindenképp vidd korházba ha már a doki sem csinál semmit!ilyen picinek még nem szabad nem ennie egy napig!
2009. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Először is nyugdodj meg, mert a kicsi megérzi, ha nyugtalan vagy.

Másodszor a legfontosabb, hogy éhenhalni nem fog! A baba mindig eszik annyit, amennyi kell neki!

Biztos valami baja van, ha nem eszik.

Akár a fogi is mocoroghat már, akkor nem szoktak enni.

De az, hogy feszül, és húzza magát, a hasfájásra utal. Maszírozd, tornáztasd és ne erőltesd az evést, az sem jó. Kínáld meg, de ha nem kell, ne erőltesd.

Holnap a doki talán többet tud mondani, addig ne aggódj!

2009. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én tuti bevinném a sürgőségire mégha kinevetnének akkor is!!!Nem játszanák az életével!
2009. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz megnyugodnom iszonyatosan félek hogy baja van,ha legalább egy kicsit enne, de semmi. anya szerint esetleg kanállal probáljam meg hátha tényleg a foga miatt, de akkor a teát miért issza meg cumibol?
2009. júl. 14. 14:54
 5/12 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy ideges vagy, én is az lennék, sőt!!!! én még bőgni is szoktam ilyenkor úgy megijedek, és melegség önt el annyira félek, szóval hiába irok akármit akkor sem fogsz nyugodt lenni. vidd el dokihoz, mert az ha nem eszik 1 napig neki még az sok idő!!!!Ne mondja már nekem egy orvos sem hogy nincs baj ha 3 hós gyerek nem eszik 1 napig!van ügyelet, de korházi ügyeletre gondolok. mond el neki mit mondott a doki és aztis hogy nemcsinált semmit, te meg anya vagy nem fogsz tétlenül ülni otthon holnapig!!Mégha nincs is baja,. és ki is nevetnek akkor sincs semmi mert annak örülj hogy nincs baja más meg nem számit!
2009. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk akkor 3,5hós lányommal bementünk a Heim Pálba este 10-kor 390grammot szopott addig és azt magyarázta,hogy túl etetemakkor szopott és,hogy 100-nál ne adjak neki többet.és haza küldött minket.

Másnap elmentem a mi dokkinőkhöz felírta a Beba 1 aktívot és kapásból 200grammot evett és megjött a havim másnap azóta meg üvölt nem akar szopni még cumisüvegből sem issza az anyatejet.Sírtam sokat de mára már megiszik 240-270 tápszert és azóta hasfájásunk sincs mosolygós jó kedvű baba.Mi miatt szokott le nem tudom de csinálnod kell valamit mert könnyen kiszáradhat ebben a melegben főleg.

2009. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valamit találj ki, mert ez nem túl okés! Ha felkel, illetveugy próbáld megszoptatni, hogy menj be hozzá, várd meg mig elkezd ébredni de nincs még teljesen fent, óvatosan sötétitett szobájában vedd ki az ágyból , tedd mellre. Sokszor félálomban szopnak simán!!!
2009. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet?
2009. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
du. 26.20 kor sikerült ennie de csak 70-et. elötte 120 teát ivott fél orája, most nevetgél beszélget.majd késöbb megetetem és megirom, lehet mégis az öregróka dokinak volt igaza a hasa lehet a baj. köszönöm mindenkinek, és már legalább evett egy kicsit, kiszáradni nem száradt volna mert tea viz azt elgfogadta csak a kaját nem.
2009. júl. 14. 18:23
 10/12 A kérdező kommentje:
bocs elütöttem 16.20 kor evett:))
2009. júl. 14. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!