Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hos kislányom potlásnak...

3 hos kislányom potlásnak eddig beba ha start aktivot kapott, de mivel hasfájós doki felirta a humana baby fitt 1-et banános, kiváltottam, ki merjem probálni?

Figyelt kérdés
ugytudom a start aktiv beba hipoallergén, a humana meg nem az, meg a banán jo hasfájosaknak? ezt nem a saját dokink irta hanem az ügyeletes, mert bevittük mert tegnap este ota nem eszik, csak a teát fogadta el, most alszik a kupoktol, aztán megetetem ,megprobálom hátha kéri a tejcsit. tápit este szokott kapni 2x kell potlás, de most reggel azt sem fogadta el. doki szerint a hasikája fáj, hagyjuk kiürülni, és holnap vigyem be ujra, most majd megprobálhatom megetetni javasolta hagyjunk ki 2 etetést.
2009. júl. 14. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki, hátha megkakiltatja...
2009. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hipoallergént esztek én nem biztos, hogy kipróbálnám a másikat, pláne ha nem a saját dokid írta. Mondjuk nem értem miért kell három hósan banános tápszer. nem kötözködni akarok ám, csak nem értem a dokit. nem tudod a saját orvosodhoz vinni?vagy ő szabin van? Nem lehet, hogy a nagy melegtől nincs étvágya? Most csak találgatom ám a lehetséges okokat. Lázas is, rosszkedvű?
2009. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen szabin van a dokim, ez a doki egy idősebb jol bevált orvos, és azt mondja ez a tápi kifejezetten hasfájós babának van. refluxosoknak is. nem nincs láza, csak sir és nem kéri az anyatejet sem a tápot.vizet és teát elfogadja.glicerines kupot kapott, picit kakilt,mert tegnap ota nem volt széklete, de ez előfordult volt hogy 5 napig nem kakilt de nem fájt a hasa.nagyrészt anyatejes. nem hiszem hogy a meleg miatt, mert tegnap este 8 kor evett utoljára azóta nem. nagyon aggódom. még alszik de kettő-félhárom körül felkeltem, hátha éhes. az én dokim fel sem vette a mobilját, hivtam a lakásán, a lánya közölte szabin van az anyja és hivjam az ügyeletet, köszi ez reggel 8 kor volt, ügyelet nem volt a másik dokinő is szabin és ez az idős doki helyettesítette, az én dokinőmet meg senki.csúcs eddig bevált amit az idős doki mondott, kamilla tea, kup, de még kajcsizni nem probáltunk. majd most. remélem eszik a kicsikém.
2009. júl. 14. 13:50
 4/6 A kérdező kommentje:
ja anyám szerint lehet a foga, hát nem tudom korainak találom, mondjuk nyáladzik és eszi a kezét.
2009. júl. 14. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém ugyanezt csinálta 1 hete... ő is tolja a kezét a szájába, ha nem lenne odanőve szerintem lenyelné :) Meg folyik a nyála borzasztóan, ráadásul a kaki is kicsípte a popsiját, pedig nem szokta... nagymamám szerint ez mind a foga miatt van... ő is pótlásként kap tápit, napi 2x, de 1 hete nem volt hajlandó elfogadni, sőt, volt hogy a cicimen is csak sírt. Mi előtte Beba Ha-t ettünk, a doki tanácsára a Humana HA 1est próbáltuk ki, ezt megeszi... (bár néha ezt is csak hosszas kínlódás után, de a két evésből egyszer seperc alatt benyomja) Ennek egyértelműen jobb íze van, a Beba keserű volt. A banánostól én félnék egy picit, ismerős próbálta, és azt mondta nagyon megfogta a baba hasát, aztán meg borzasztó erölködve tudott csak kakilni... Van a Humana-nak HA 1ese, sima, nem banános, mi is azt esszük... szerintem próbáld azt, ha tartasz a banánostól...

3 hós baba anyukája

2009. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hja a foga azóta se bújt ki, de ettől még birizgálhatja...

előző voltam.

2009. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!