Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestlé Beba HA/AR tápzert...

Nestlé Beba HA/AR tápzert kell adnom pótlásnak a 4 hetes babámnak. Mekkora lyukú cumin megy át ez a tápszer? Az olvastam nagyon sűrű.

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
valóban nagyon sűrű, viszont, hogy ha nagyobb lyukú cumit adsz neki, akkor lehet, hogy cumi zavaros lesz és nem fog cicizni! Amúgy szerintem 2-esen átmegy!
2011. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kislányom is ezt a tápszert kapta mikor pici volt.1-es cumit vegyél neki ami tejhez való,nem sűrű a tápszer.
2011. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Nekünk most 6 hetes a babánk, és kezdetektől kell pótlást adnunk az anyatej mellé. Mi is Beba-t adunk. Szerintem nem sűrűbb mint az anyatej. Mi a Nuby-s üveget használjuk, aminek olyan a feje mint a cici, így talán nem szokik le a szopizásról. Abból is a legkisebb lyukút használjuk, és azzal is majdnem gyors egy kicsit.

Minden jót!

2011. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. júl. 19. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Az AR tápszer bukós babáknak való, és valóban sűrűbb. Ki kell tapasztalni nektek melyik válik be. Ha aventes cumit használtok akkor a variábilis cumit ajánlom, a többin nem fog átmenni.
2011. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2011. júl. 20. 08:31
 7/7 anonim válasza:
A Milumil AR (refluxos, nem HA!) tápszerhez mi a megszokottnál eggyel több lyukú cumit használtunk, azaz Avent Natural 2-es cumink volt, de ehhez a tápihoz vettünk eggyel nagyobb, 3-as cumit. Kellett is hozzá.
2019. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!