Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának egyhavi...

3 hónapos babának egyhavi tápszere mennyibe kerül, ha csak azt kap? ( tehát nem pótlásnak, hanem "főétkezésnek"? )

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 5napig tartott egy doboz tápszer,szóval 6doboz kellett egy hónapban.Az ár attól függ milyen tápszert adsz a babának.A Mildibé1 receptre kb.600FT, míg a Beba,Milumil Ha start optima pedig több,mint 2000Ft volt.A Ha-s tápszerek drágábbak jóval.
2011. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a bebát irta fel az orvos 6 hónapos koráig.kb 5 napig volt elég 1 doboz,2210ft volt ha jól emlékszem.12-13ezer ft volt csak az 1 hónapban.
2011. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mi először milupa-milumil HA start-ot ettünk,de nem volt jó.csak ette a babám...rengeteget és nem lakott jól vele.aztán váltottunk BEBA-ra,és annál is maradtunk.ha jól emlékszem,egy árban volt a kettő-annyi,amennyit az előző hozzászóló írt
2011. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És hadd kérdezzem meg, miért kellett tápszert adnotok a babátoknak?
2011. máj. 4. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egyszerre 2 dobozzal szoktam íratni, az úgy 4200 Ft, és kb. 10 napig elég.

Azért kellett, mert nagyon kevés tejem volt, aztán már azt a keveset sem volt halandó kiszívni, így el is apadt. De ez van, szereti a tápszert, jól is lakik tőle, szépen gyarapszik.

2011. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok,10 napos korára,visszafogyott 33dkg-ot,akkor jöttünk rá,hogy alig szopizik,hiába szoptattam.4 hónapos koráig szopizott,de a tápszert ette,az én tejcsim 20-40ml volt csak:-(
2011. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19:55-ös vagyok

pont azért,amit előző írt.nagyon kevés tejem az első naptól kezdve...az is vizes volt,aztán napról-napra kevesebb.már a kórházban is pótolni kellett és otthon is-még szerencse,hogy vettem 1 doboz tápszert,mert hétvégére jöttünk haza a kórházból...

2011. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocsi,nem előző,...az előtti :)
2011. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nekem 40-50ml tejem volt,a fiam 2hetesen egyáltalán semmit nem hízott.Ezért kellett a tápszer.De szépen fejlődött a táp bevezetése után.
2011. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!