Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Miért nem tisztelitek...

Anyukák! Miért nem tisztelitek mások véleményét, tapasztalatát?

Figyelt kérdés
Olvasgatva az elmúlt hetek kérdéseire adott válaszokat feltűnt, hogy ha valamelyik válasz nem egyezik a többség/kérdező véleményével, azt lepontozzák. Függetlenül attól, hogy hasznos volt-e, vagy sem. Gyakran látok olyat is, hogy többgyermekes, vagy esetleg nagyobb gyermeket nevelő szülőket oszt ki (bocsánat a kifejezésért) pár hónapos babáját nevelő első babás anyuka, csak mert más nézeteket vall. Az egyik kérdésre adott válaszokban láttam, hogy sokatok nagyon fiatal (20-24 éves) ami nem baj, de ez az élettapasztalatlanság vezethet oda, hogy vehemensen támadjátok, vagy lepontozzátok azt, aki mást ír (még ha az a saját, több gyermekkel megélt pozitív tapasztalata is), mint amit ti gondoltok. Érdemes lenne azon elgondolkodni, hogy egy válasz attól még lehet hasznos, hogy más nem úgy gondolja, vagy tapasztalatlansága miatt eddig csak könyvekből/netről olvasott a megoldásról... És akkor talán nem csak a lepontozgatók, beszólók maradnának ezen a fórumon végül.
2009. júl. 14. 10:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia!Abszolút egyetértek veled.Néha már én is félek kérdést kiírni,mert attól tartok,csak beszólnak,nem segítséget adnak,hozzá teszem,azért ők vannak kevesebben.De láttam olyan kérdést kiírva,hogy ki milyen pelust használ,aki tescosat írt,le is lett pontozva...hát szép mondhatom...
2009. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

No, engem pl. legutóbb a kérdés kiírója hurrogott le. Feltett egy kérdést, válaszoltam rá, err eközölte, hogy ezzel nem sokra megy (?!). Akkor kérdezzen máshogy, kérdezze azt, amit válójában tudni szeretne. Nem vagyok gondolatolvasó...

Egyébként pont tegnap néztem be egy érdekes kérdéshez, de láttam, hogy aki nem ért egyet a kérdezővel és a hasonszőrű bandával, azt a béka segge alá pontozták. Akkor minek írjam le oda a véleményemet? Inkább nem írtam semmit. Ennek a kérdezésnek így volt értelme??? Így nem látja, hogy sokan nem értenek vele egyet. Mondjuk szerintem nem is érdekelte a kérdezőt...

2009. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sokan a pontokra játszanak. Megnéztem a toplistát, az elsők épp azért elsők, mert állandóan pontoznak. Tényleg az lenne a jó, ha csak a kérdés feltevője értékelhetne (ha akar). Volt, hogy kiírtam egy kérdést, és amikor elolvastam a válaszokat valakit már kipontoztak, s csak akkor láttam a válaszát ha bejelöltem.

Vagy egyáltalán minek van ez a pontozgatás a válaszokra?

Mert én pl nem a százalék alapján döntöm el, hogy kinek a válasza lehet hasznos, tehát tiszta fölösleges a toplista.

2009. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!