Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektem sem segít semmit a...

Nektem sem segít semmit a férjetek?

Figyelt kérdés
Minden nap én vagyok a gyerekkel éjjel nappal. Ő éjszakára altatót vesz be, hogy rendesen tudjon aludni. Minden reggel 11-ig alszik mivel saját cége van akkor megy be mikor akar. Hétvégén pedig tv-t néz. Nekem karikásak a szemeim a gyerek 6x kel fel egy éjszaka, reggel 5:30-kor ébred. Napközbe nem alszik csak egy fél órát. Emelett még mosok, mosagotok, takarítok. Egy poharat nem rak el magaután. Ha szólok, hogy vegye el a gyereket akkor közli, hogy jaj most éppen enni akartam vagy pihenni. Mindig van valami. Este ha éppen van kedve elmegy kikapcsolódni. Neki semmiben nem változott az élete, nem veszi ki a részét semmiből. Én meg már álva elalszok. Most éppen alszik a gyerek azért tudtam 5 percre feljönni. Most 3 napja nem beszélek vele, mert túl feszült vagyok a fáradtságtól és összevesztünk, mivel közölte, hogy jövőhéten 4 napra elutazna Párizsba a két nagyfiával(17 és 19 évesek), hogy nyaraljon is egy kicsit. Nállatok is hasonló a helyzet?
2009. júl. 10. 10:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%
Gondoltam, hogy nem Te voltál, ehhez több ember kell. Nem értem, miért jó szórakozás ez pár nyomingernek!
2009. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom hogy ilyen a párod!Szerintem próbálj vele beszélni még ha nem is akar, mert ez nem normális dolog.Az én férjem is mindenben segít, ha munkából hazajön bármikor rá tudom bízni a kicsit.Sőt, van hogy hajnalban felkell hozzá ha én már túl ideges vagyok!És reggel megy dolgozni, mégsem veti a szememre!Sokszor leül a gép elé, de ha szükségem van rá segít!Elvégre ketten akartuk a gyereket, és egyébként is nem egyszemélyes feladat a gyereknevelés.A két nagyobb fiával is így törődött?.Egy biztos, én már kiadtam volna az útját.Közöld vele a tényeket!Ha fontosak vagytok neki változtasson a hozzá állásán!Állj a sarkadra és ha kell folyamatosan rágd a fülét!Ennek nem kell így lennie, ne törődj bele!Később csak rosszabb lesz!

2009. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!