Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektem sem segít semmit a...

Nektem sem segít semmit a férjetek?

Figyelt kérdés
Minden nap én vagyok a gyerekkel éjjel nappal. Ő éjszakára altatót vesz be, hogy rendesen tudjon aludni. Minden reggel 11-ig alszik mivel saját cége van akkor megy be mikor akar. Hétvégén pedig tv-t néz. Nekem karikásak a szemeim a gyerek 6x kel fel egy éjszaka, reggel 5:30-kor ébred. Napközbe nem alszik csak egy fél órát. Emelett még mosok, mosagotok, takarítok. Egy poharat nem rak el magaután. Ha szólok, hogy vegye el a gyereket akkor közli, hogy jaj most éppen enni akartam vagy pihenni. Mindig van valami. Este ha éppen van kedve elmegy kikapcsolódni. Neki semmiben nem változott az élete, nem veszi ki a részét semmiből. Én meg már álva elalszok. Most éppen alszik a gyerek azért tudtam 5 percre feljönni. Most 3 napja nem beszélek vele, mert túl feszült vagyok a fáradtságtól és összevesztünk, mivel közölte, hogy jövőhéten 4 napra elutazna Párizsba a két nagyfiával(17 és 19 évesek), hogy nyaraljon is egy kicsit. Nállatok is hasonló a helyzet?
2009. júl. 10. 10:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Az én páromra is rá kell szólni, hogy van egy kisfia és jó lenne, ha foglalkozna vele egy kicsit. Van olyan hét amikor 7 napból 3-mat ha a fiával van. Kiborító. Persze az a kifogás, hogy dolgozik. Szerinte nem fárasztó itthon lenni a babával. Most 3 és fél hónapos. Keveset alszik napközben egyre többet van fent és igényli, hogy játszunk vele. Apa hazaér a munkából, fürdik, átöltözik, befekszik a tévé elé és elalszik.Még ha sír is mellette a gyerek nem ébred fel. Nekem kell a mosogató mellől bemenni a szobába meg vigasztalni. Amikor mondom neki, hogy jó lenne, ha félórát foglalkozhatna a babával, akkor azt mondja, hogy ő el van fáradva. De azért amióta megvan a babó 2x volt olyan hétvége amikor nem jöttek át a haverjai. (akik persze szeretnek "korán" hazamenni) Beszélj vele, nem kell mindent neked csinálni.
2009. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyn ebben a cipőben csak a tv nézéshez még hozzá jön a számitogép
2009. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Képtelenség vele beszélni, mivel ha nem azt mondom ami az ő véleménye, akkor közli, hogy hisztizek és ő ezt nem hallgatja. Néha még el is megy. Nállam a hiszti ott kezdődik, hogy felemelem a hangom, ordítok vagy csapkodok. Nem azzal, hogy közlöm a tényeket.
2009. júl. 10. 11:43
 14/22 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi az a hiszti szerintem.
2009. júl. 10. 11:43
 15/22 A kérdező kommentje:
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy soha életemben nem ordítottam és csapkodtam. Nagyon nyugodt személyiség vagyok.
2009. júl. 10. 11:45
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Sajnálom, hogy ilyen a férjed, nem lehet könnyü. Hála az én párom mindenben segít, fél ötkor hazajön a munkából, és átveszi a kicsit, én akkor megcsinálom a dolgaimat, vagy éppen veszek egy fürdöt, és pihizek egy kicsit:)
2009. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedves párom csavarog. Ha itthon van, néha eltölt a kicsivel 1 órácskát. Ezen a héten 2 napig nem látta a gyereket, mert reggel még aludt a babánk, éjjel meg már aludt, amikor a drága méltóztatott megjönni.

Berágtam, mondtam neki, hogy 1 hete van. Vagy változtat, vagy költözik. Azt mondta, hogy költözik.

Egyedül maradok a 8 hónapos lányommal. Nem akartam, de engem senki ne tartson cselédnek! A haverok jobban kellenek, mint a család. Ez a helyzet. Jobb későn, mint soha, nem?

Szóval megértelek, az én párom is magasról tesz a gyerekre, meg a háztartásra (meg rám). Én nem tűrök tovább. Ő döntött.

Nem mondom, hogy csináld ezt, de próbálj a sarkadra állni picit, mielőtt teljesen elnyom!

2009. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

az én párom sem kutya néha.... nem részletezem, engem csak az zavar, h a babóval nem foglalkozik...

a tiéddel tudod mit csinálnék??? megmondanám neki, h menjen csak a 2 nagyobb fiával Párizsba, de onnan ne oda menjenek haza, ahová eddig. ne haragudj, de mit képzel magáról??? ráadásul titeket miért nem visz el???? neked és a pici babánan nem jár 1 kis kikapcsolódás, v hogy van ez??? nyugodtan emeld fel a hangodat. ha nem tetszik neki, akkor még ordíts is vele. hát mit képzel ez az ember??? húúú de felhúztam magam ezen!!!!

2009. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
10.50-es vagyok. Mi ért lettem lepontozva? Nem fogok ezért sírdogálni, csak nem értem......
2009. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit sem még. Nem tudom ki volt.
2009. júl. 10. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!