Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babának szájra puszi? Vélemények?

Babának szájra puszi? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 09:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
34%

"Nem adok puszit a szájára mert belemegy a baci"Az immunrendszerének igen is kell a baci,hogy majd ha közösségbe megy ne legyen kéthetente beteg!

Könyörgöm egy anyát ne nézzenek már pedofilnak ha a szájára ad puszit a gyermekének!Nem nyelves csók csak egy puszi amilyet az arcára is adnál.Én még a nuniát is megpusziltam meg a popsiját is!Na és?Nem szexuálisan zaklattam csak PUSZIT ADTAM NEKI!!!!!!!!!!!!!Mert szeretem és mindenhol végigpuszilgattam a drágámat!

Már nem csinálom mert 5 éves.De amíg kisbaba volt mindenhova adtam neki puszit!

Lehet lepontozni!Úgy is azokat ítélitek le akik adnak szájára puszit a babának.Csak tessék!!!!:)

2009. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, érdekelt, hogy mások hogy látják ezt a kérdest. én nem ítélkezem, mert ebben is mindenki maga választja, hogy hogy teszi. én nem adok neki a szájára, de nem zavar, ha mást látok így tenni.
2009. júl. 11. 20:24
 23/25 anonim ***** válasza:
46%
10:16-os válaszolóval és mindazokkal egyetértek,akik mernek puszit adni imádott gyermeke szájára.Valóban nem szerelemből tesszük,hanem egyszerűen nem tudunk Velük betelni.Az meg főleg igaz,hogy kell a babának,és kisgyermeknek bizony a baci,hogy a szervezete tanuljon meg védekezni,és ne legyen 2 hetente beteg!A szomszédomnak a kislánya elég sokat betegeskedik,és amikor egyszer beszélgettünk,elmondta mennyire vigyáz a higiéniára!Mondtam,hogy ennyire nem kell,mert csak rosszat tesz vele.Igazából mindenki úgy puszilja a babáját,gyermekét ahogy neki jó.30 éves vagyok,életemben voltam 10x beteg kb,és amúgy meg semmi bajom,pedig mi annak idején elég katasztrófális helyen laktunk,és mégsem kaptam el semmi betegséget!
2009. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk fura a helyzet, kislányom(1éves) látja hogy apa anya szájra puszizik, gondolta akkor ö is beszál és ha az ölembe veszem én vagy apa szemből, megfogja az arcunk és a szánkra nyom egy cuppanós puszit:) egyszer előfordult hogy apának szájra puszit adott és átdugta a nyelvecskéjét, persze apukája eltolta finoman, majd mondtuk neki hogy nem szabad, de csak vigyorgott.:)
2010. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
67%

K*rva viccesek vagytok! Lehet, hogy az én felfogásommal van a baj, de én nem tartom természetesnek, ha egy szülő puszilgatja a gyereke száját. Ez a férfi-nő párkapcsolat sajátossága, tehát csók. Egyszerűen kiráz a hideg, ha ilyet látok! Nekem sosem puszilgatták a szüleim a számat, mégis tudtam, hogy szeretnek... Érdekes, nem? Bármilyen meglepő; egy gyereknek nincs igénye a szájrapuszira, csak akkor, ha belénevelik. És én nem a higiéniai oldalát kifogásolom, mert tényleg nem árt, ha 1-2 bacilust kap, hiszen így a szervezete megtanul védekezni... De akkor sem kell szájon puszilni! Ahogy előttem is írták: Jó hogy nem közösültök vele a kapcsolat mélyítésének céljából...

Á, befejezem, mert az ilyen baromságokon mindig feéhúzom magam. Le lehet pontozni!

2010. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!