Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babának szájra puszi? Vélemények?

Babának szájra puszi? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 09:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
ha teccik,ha nem én igenis szoktam adni neki a szájára puszit!!a multkor is irták hogy nem adnak neki mert nem szerelmük..pfff..és lehet lepontozni
2009. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ ki, és milyen a puszi. Nem puszilgatom a babám száját, de egy másodpercig sem aggódtam ha "félrecsúszott" egy cuppanós. Nyilván nem nézem jó szemmel ha mások puszilgatják a száját-sőt!!!
2009. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
csatlakozom az első válaszolóhoz, én is szoktam puszit adni a kisfiamnak:)
2009. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem szabad, hiszen így könnyeben átkerülnek a baktériumok, de anya legyen a talpán az aki azt mondja, hogy nem ad a kis szájára puszit. Az hazudik, én sem tudom megállni hogy ne pusziljam meg a kis szerelmem szájacskáját.
2009. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

Szia


Mi a korán voltunk elég sokáig és ott egy mama a szájára adott puszit a babájának és rászólt a nővér, hogy mindenhol puszilja, de a száján ne, mert bacik juthatnak be és az nem tesz jót a babóknak. De mi már 3 hónaposak vagyunk és néha én sem bírom ki:-)

2009. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
elsö vagyok!persze mi sem engedjük hogy a mama,papa..stb a száját puszilgassa!azt csak én és apa szoktuk!
2009. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%

Szia!Hmmmm,ismét leírom: én nyugodtan megpuszilom a kicsi száját is.Nem nyalogatom,nem erőszakoskodom,ő a kisfiam,akit nagyon szeretek és ilyen formában is kifejezem az imádatomat.Kizárólag én puszilom így,családtagoknak eszébe sem jut szerencsére.

Egyébként mindegy,hogy más mit gondol erről...Ahány ház,annyi szokás.

2009. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
A lányom most 5 éves.Legalább 3,5 éves koráig a szájára adtam puszit de csak én!
2009. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
Én is szoktam adni a saját gyermekeim szájára puszit, mert néha tényleg nem lehet megállni, idegeneknek viszont tabu. Már hallottam olyan családról (apa,anya, gyerekek), ahol pl. nem isznak egymás poharából. Nálunk viszont ez is előfordul. Nyilván amikor betegek vagyunk, akkor ezeket mellőzzük, bár szerintem a finnyás családokban is megfertőzhetik egymást a családtagok.
2009. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Nem szoktam a fiam szájára puszit adni de néha előfordult hogy nekem is akkor kapta el a fejét mikor megpusziltam és a szájára sikerült.Szerintem nem rossz dolog nem ítélkezem,mindenki ott puszilja a babáját ahol csak akarja.

De rajtam és a páromon kívül aki szintén nem puszilja szájon mindenkinek szigorúan tiltom!Sőt még az arcára sem engedem nekik pici kora óta.Most már 5 hónapos és csak azért sem engedem nekik mert a tiltásom ellenére mindig megpuszilták.Ez a büntetésük :-)

2009. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!