Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babának szájra puszi? Vélemények?

Babának szájra puszi? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 09:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó vagyok:még annyit hogy a kéz puszit sem engedem másnak mert a pici a szájába tömködi a kezét (pláne most hogy jön a foga nem kell a sok baci)
2009. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%
A kislányom hét éves és én még mindig meg puszilom a száját
2009. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
44%

Hány ilyen kérdés lesz még????

Azt hiszem tegnap elött,de a héten az biztos,hogy volt megint ugyanilyen kiírás!!!!!!!!

Egyébként,szájra puszi csak a férjemnek!!!!!!!!!

Gyereknek semmi féleképpen nem!!!

2009. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%

Ez valami modern divat?

Én se kaptam szájra puszit, sőt, millió egy ismerősöm se, mert az nem a gyereknek jár a szülőtől, hanem majd a párjától.

Ő csak a gyereketek, nem a szerelmetek, lehet szeretni, de nem így!Jó, hogy nem akartok közösülni vele, hogy még mélyebb legyen a kapcsolat...

2009. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
Én szoktam adni, de próbálom visszafogni Magam. Egy fogorvos ismerősöm azt mondta, hogy a szájra puszinál még az is jobb, hogy ha leesik a földre a cumija, lemosás nélkül kapja vissza, mert még azzal is kevesebb baci kerül a szájába, mint amikor Én megpuszilom. A felnőttek szájában rengeteg baci van, és nem olyan jó a babónak, ha átkerül az Ő szájába is. Csak tudja, végülis fogorvos. Úgyhogy próbálom visszafogni Magam. :-)
2009. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Mekkora tökkelütöttek vannak itt is... kérdező nem rád mondom, lásd előttem szólók.
2009. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%

Az én fiam 6,5 éves és még mindig szájra dunk egymásnak puszit!

Féltitek a Baciktól? És amikor a padlón mászik vagy kúszik és a kezét a szájába veszi, akkor nincsenek bacik? Vagy később amikor homokos kézzel nyúl a szájába akkor nincsenek bacik? Vagy amikor majd minden érdekli és mindent összeszed az utcán, akkor nincs baci???

Szerintetek jó az ha minden steril körülötte?

Inkább a család bacija, amit egyébként is meg fog szokni, mint egy idegen baci a homokozóról!!!


Szóval nem hiszem, hogy beteg lenne a gyerek attól ha a szülei a szájára adnak puszit!!


Annak idején én is anyámnak a szájára adtam!


Ja és le lehet pontozni a véleményemért :-))

2009. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%
Kedves előttem szóló! Teljes mértékben egyet értek veled!!!
2009. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%
A Szeretetet nem lehet szavakkal kifejezni,hanem a szívedben van minden amit csak érezni lehet egy családtag iránt!Nem tudom miért baj az tényleg,hogy a szájra ad valaki puszikát a gyermekének!Én 30 éves vagyok,és Anyummal a mai napig amikor látjuk egymást 2-3 havonta akkor öleljül,pusziljuk egymást,és csak puszi a szájra,mert nagyon örülünk egymásnak!Ugyanúgy imádom a gyermekemet és adok én is puszit a szájára semmi baja nincs,és nem is lesz.Valóban amikor már majd menni fog játszani a homokba,beletesz mindent a szájába,akkor a bacik szerepe nem jelent semmit?Ezen tényleg jó lenne kicsit elgondolkodni,ennyire nem kell félteni egy gyereket...
2009. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Anya vagyok, de nem adok a gyerekem szájára puszit, hiába imádom őt, az csak az apjának jár!
2009. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!