Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogadta a babátok...

Hogyan fogadta a babátok először a kiflicsücsköt?

Figyelt kérdés
Tegnap adtam először a fiamnak, nagyon tetszett neki, hogy belemélyesztheti a fogacskáit. Rövid idő után azonban öklendezés és bukás lett a vége a csócsálásnak. Ez normális? Hagyjam még a rágcsáltatást, nem érett hozzá?
2009. júl. 9. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb darabot adj neki, hogy ne tudja betömni a szájába. Én fél kiflit adok, vagy egy egész kenyérsarkat.

Először olyan mohón harapdálta, hogy úgy megharapta a kis ujját, hogy 10 percig üvöltött szegénykém. :)

2009. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan adhatod neki, nem lesz baja tőle. azért öklendezik, mert próbálja harapni, de nem tudja. így aztán beljebb és beljebb tuszkolná a szájába, ettől meg öklendezés van. na meg addig áztatja, míg egyszercsak lemállik róla egy nagyobb darab. ne félj tőle, ebben megfulladni nem fog, mert ha túl nagy a falat és nem boldogul vele, egyszerűen ki fogja köpni.

én viszonylag ritkán adok neki kiflicsücsköt, mert egy ideig áztatja, és megúnja, hogy nem tudja megenni, így elhajítja. inkább babapiskótát szoktam adni neki, azt el tudja majszolgatni, nagyon szereti:-)

2009. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg kenyérhéjat is adhatsz neki, az kisebb, vékonyabb, könnyebben megeszi.
2009. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én amikor megveszem a kiflit, akkor egy napig kint van az asztalon száradni. Másnap kapja meg, és gyönyörűen csócsálja. Dokinéni ajánlotta így, mert az én kisfima is mindent tömne be a szájába, így viszont nem tudja. És a fogínyének is nagyon jó kis masszás.
2009. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!