Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én gyerkeim alszanak...

Csak az én gyerkeim alszanak éjszaka 4 hónapos koruk óta?

Figyelt kérdés
Egyfolytában azt olvasom, hogy egyszer, kétszer, háromszor kelti a kicsi az anyját éjszaka még 7-8-9 hónapos korban is. A reakció pedig az, hogy hát igen a babák már csak ilyenek, szükségük van rá, biztosan így jó nekik. Akkor az én gyerekeimmel van a gond? Ők miért nem éhesek/voltak éhesek éjszaka? Nekik akkor most nagyon rossz, hogy egész éjjel alszanak? Mert, ha valaki azt válaszolja, hogy hát bizony jó volna megtanítani így vagy úgy azt a gyereket arra, hogy éjjel aludjon, akkor le van hurrogva.
2009. júl. 8. 14:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek,az én lányom 2 hós korától alussza át az éjszakát,előtte is csak 1x evett.
2009. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én megköszönném, ha az enyémet megtanítanád. :)

5 hós és 3x eszik +2x felsír. Úgy 1,5 hónapja csak 2x kelt enni. Nem tudom mi van vele de örülj neki, hogy a tieid nem ilyenek. Alapvetően vannak rossz alvó és vannak jó alvó gyerekek ahogy mi felnőttek is így vagyunk.

2009. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
az enyém 6 hetes kora óta alsussza át az éjszakát, este 9től reggel 8ig eleinte, most már este 10től reggel 8ig. 3 és fél hónapos. úgyhogy nem csak a tied :)
2009. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Az enyém kb 4 hetes kora óta átalussza az éjszakát.
2009. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4 hónapos.Eddig jól aludt,de most legalább 4*felkel :( Örülj neki,hogy ilyen jó alvó.
2009. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Érezd magad nagyon szerencsésnek:) Nekem a kislányom 6,5 hónapos koráig kelt egyszer éjszaka. Miután lett külön szobája (elköltöztünk), azóta végigalussza az éjjeleket. Lehetnek különböző okai, hogy miért kel fel éjszaka az a pici - vagy nem volt elég a vacsora, nem elég tápláló az anyuka teje, vagy nem érzi esetleg jól magát az ágyában/szobában (pl. mint nálunk), stb. Rengeteg oka lehet.
2009. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is normális lehet ha a baba alszik, de az is ha felkel. Szerintem gyerekfüggő a dolog. Az enyémm 8 hós és igen, még felkel. Engem nem zavar a dolog, téged se zavarjon, hogy az én gyerekem felkel. Nem neked kell felkelni hozzá, hanem nekem. Én úgy vagyok vele, hogy még bőven ráér, hogy megtanulja, hogy végig kell aludni az éjszakát. És ő tényleg éhes, mert csak evés után alszik vissza. Nekem ez így jó.
2009. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Se a te gyerekeidnek nincs baja, se azoknak a babáknak, akik ébrednek. Mindkét megoldás teljesen normális.

Az én fiam is két hónapos kora óta átalussza az éjszakát (kivéve, amikor foga bújik ki éppen, vagy amikor éppen nagyot ugrik a mozgásfejlődésben, ilyenkor éjszakázunk egy-két napig) és én nem gyanakszom bajra, hanem hálát adok a jó Istennek.

De erre lehet tanítani a gyereket? Az enyém csak apránként elhagyta az éjszakai evéseket. Eleinte négyszer ébredt, azután háromszor, kétszer, majd egyszer és egyszer én ébredtem arra, hogy reggel van és végig aludtuk az éjszakát...

2009. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy nagyon,bár én sem panaszkodom azért,mert 1x ébred fel babám.
2009. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj ugyan már! Mázlista vagy! Nálunk most az a menő, hogy kb. 5-6 éjszakát végigalszik, aztán ugyanennyit nem, de azzal nem lenne baj, ha felébred és 10 perc múlva alszik is, hanem hajnali 3-4-kor felébred és nem alszik már vissza. Mi már hullák vagyunk az apjával! :) Ja nem azért kel, mert éhes, már nem eszik elég régóta. 13,5 hós kislány anyukája.
2009. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!