Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák hogy alszanak...

Tápszeres babák hogy alszanak vissza éjszaka?

Figyelt kérdés
Kisfiam ha felébred éjjel (nem éhség miatt), akkor csak cicin hajlandó visszaaludni. A tejem viszont egyre kevesebb, és azon gondolkodom, hogy hogyan fogom tudni visszaaltatni, ha már nem tud szopizni? Ti hogy csináljátok?
2010. máj. 18. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Éjjel kiságyban kapja, így vissza is alszik egyből.
2010. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom 7 hetes koráig szopott, az utolsó 1-2 hétben már a nappali étkezésnél pótoltam tápszert, de éjszaka csak cicit kapott.

Ahogy egyre fogyott a ciciből a tej, kevesebbszer kelt fel éjjel, a végén meg fel sem kelt.

Talán egyszer adtam neki éjszaka tápszert, utána cumit nyomtam a szájába és azonnal vissza is aludt.

Azóta is átalussza az éjszakát.

2010. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó pár kortyot már álmában itta meg a cumisüvegből, utána simán letettem az ágyába és aludt szépen.
2010. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ha éhes, nálunk akkor ébred és csukott szemmel eszik 3 óránként még mindig, pedig 3,5 hós. Megeszi, kicsit várok vele és visszateszem az ágyába, hason alszik, szóval a büfi ki tud jönni. Szoktam a cumival is próbálkozni, de mindig éhség a vége.
2010. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!