Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fürdessem a 2 hónapos...

Mikor fürdessem a 2 hónapos babámat?

Figyelt kérdés

4 óránként eszik (tápszeres): 6,10,14,18,22,02. Eddig mindíg az esti etetés (22 óra) elött fürdettük, aztán vacsi és alvás. De ez olyan későnek tűnik, az este 6 óra elötti meg korainak.

Ti hogy csinálnátok?


2009. júl. 7. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 19:30-kor van fürdés. Ez sem korai, sem késő időpont. Utána van kaja (anyatejes) és alvás.
2009. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a 10 órai evését előrébb hozod mondjuk 8 fél-kilencre akkor jó lenne a fürdetés is.
2009. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy így is reggel 5-6 órakkor fennt van, nem nagyon akar vissza aludni. Ha talán elöbb van fürdés és vacsi, akkor szerintem elöbb is fel fog kellni.
2009. júl. 7. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ezen változtatni, ha nektek így jó akkor nyugodtan fürdessétek ilyenkor. Nem nagyszüleink korában élünk, mikor 6kor fürdetni kellett, mert azt mondták. Ha szépen elalszik fürdés és kaja után akkor maradhat így, Kislányom is kezdetektől fogva negyed10 fél10 körül fürdik,mire végzünk lassan 10 óra és cicin bealszik. Mondjuk ő általában reggel 8ig alszik.

Szerintem nincs ezzel semmi gond, hagyatkozz nyugodtan a babára.

2009. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!