Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kislányomat hogyan/...

11 hónapos kislányomat hogyan/hol fürdessem este, ha szállodába megyünk?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy a szállodai kádakhoz nincs bizodalmam, a zuhanyozást meg elképzelni sem tudom a 11 hós kislányommal.

Ti hogyan tettétek?


2009. jún. 14. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszel magaddal fertőtlenítőt és kifertőtleníted a kádat.
2009. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig a zuhanyzás lenne a megoldás, persze csak akkor, ha nem egyedül fürdeted. Akkor egyikőtök megfogja, másik pedig letusolja.
2009. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy csináltam,hogy előtte jól ki fertőtlenítettem a kádat,zuhanyt és még a wc-t is vittem a jó kis domestost! De ezt akkor is megcsináltam amikor odaértünk amikor még nem volt babám!
2009. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy volt olyan, hogy nem volt kád a szobában, csak zuhanyzó. A férjem fogta a fiamat, én meg gyorsan lefürdöttem. Még élvezte is a különleges helyzetet.
2009. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
textilpelust beleteszel a zuhanytálca aljára, vagy ha van otthon csúszásgátló, akkor azt vidd el. a legtöbb zuhanyzó lefolyóját le lehet zárni. engedd tele vizzel az alsó részét, aztán csücsenjen le a kislány. zuhannyal lelötykölöd gyorsan, és kész. én biztos így próbálnám meg. De ha olyan szállóba mentek, ami kicsit is bababarát, érdemes rákérdezni, nincs-e véletlenül egy kiskádjuk. vannak szállodák, amik tartanak ilyen cuccokat is. azt kifertőtleníted és kész.
2009. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, asszem a zuhanyozás marad.
2009. jún. 14. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsi felfujhatomedence és abbaengedsz vizet,szuperülmeg tud fürödni benne!
2009. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi vettünk 3 gyűrűs (71 cm átmérőjű) kör alakú felfújható baabmedencét (pár 100 ft), és abban fürdetjük. Szuperül belefér a zuhanytálcába is. Ha nem fújod fel teljesen szépen alakítható. Rendkívül praktikus, kis helyen is elfér.
2009. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!