Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdessem a 13 hónapos...

Mivel fürdessem a 13 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

Fél éves korig csak a gyógyszertári fürdetőt használtuk. Aztán áttértünk a Johnsonsra. Csupa kiütés lett a gyerek, azt hittem valami kaja, elvittem a dokihoz. Írt rá valami krémet, és azt mondta, hogy szigorúan a gyógyszertári fürdetővel fürdessem.

De az nem habzik. Teljesen ki van akadva, sír. Megszokta, hogy pacsál a vízben, és akkor jó habos lesz. Vettem neki Gabit, de attól megint kipöttyösödött. Van valami jó baba habfürdő, ami nem szárít?


2009. jún. 8. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk a dmes pumpás bevált, nem szárít.
2009. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a poszt kommentjei között van pár ötlet arra, hogyan lehet habosodásra "bírni" a gyógyszertári fürdetőt. Illetve van más fürdető is, de nem tudom, hogy abból mit és hol lehet kapni.

2009. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kapható babé fürdetővel.Mi kezdetektől ezt használjuk és gyönyörű a bőre.

A johnsons az egy ........felejtsd el szerintem...még engem is kiütött.

2009. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tejhabosító jó ötlet, köszi. A többieknek is.
2009. jún. 8. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!