Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürdessem a kislányom?

Hogyan fürdessem a kislányom?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos,még nem ül magától.Eddig nem volt gond fürdetésnél de most már nem szeret hanyatt lenni ezért hiszti van és fel kell ültetni és fogni amig mosdatom.Ezért nem tudom egyedül fürdetni.Ajánljatok valamit a kádjába ami megtartja.Láttam hogy van ilyen fürdető gyűrű amibe bele kell ültetni.De amig nem ül magától,addig abba nem lehet belerakni?
2009. ápr. 15. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra a rövid időre beleteheted nyugodtan. Meg van fürdetőháló is, akkor szabad mindkét kezed és tudod mosdatni.
2009. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Én szinte pár hetes korától egyedül fürdettem. Apa csak behozta, meg kivitte a vizet. Egyik kezemmel tartottam a hátát a másikkal mostam.
2009. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is fürdettem már egyedül, de akkor még hanyatt maradt és nem forgolodott állandóan.Most már nehéz.
2009. ápr. 15. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:

nekünk van egy műanyag macink, azt tesszük a kádba és fekszik rajta a gyerek (3 hós, tehát ő sem ül még)

[link]

2009. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, mi az auchanban vettünk kádba tehető "fotelt". Műanyag, félig fekszik benne a gyerek, félig ül, a hóna alatt van egy kis perem, hogy ne csússzon le. Az én fiam imádja! (4,5 hós) kb 1500.-Ft
2009. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!