Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázhatott a babám?

Megfázhatott a babám?

Figyelt kérdés
Nagyon meleg van nálunk, este is a szokásos kb 27 fok, és úgy raktam le, mint mostanában: rövid ujjú body + vékony takaró. Reggel négykor felsírt, lerugdosott magáról mindent, és elég hideg volt keze-lába. Igazából nem tudom, hogy azért sírt, mert éhes volt, vagy mert fázott, mert a kajaadagját bevágta. Megnéztem a hőmérőt, és kb 25 fok volt. Máskor is előfordult már, hogy kitakarózott, de még nem éreztem, hogy ennyire kihűlt volna. Aggódom, megfázhatott ilyen melegben is? A veséjét is féltem. Ha annak valami baba van, hogy veszem észre?
2009. júl. 7. 11:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: 4 hónapos
2009. júl. 7. 11:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fázott, de ha megfázott, azt biztosan észre fogod venni. Én napozóban altatom a fiam, aminek térdig ér a szára és mindíg van egy kiszokni az ágy mellé készítve. Az én fiamnak vesetágulata van. 4 hónaposan volt vesemedence gyulladása, figyeld a pisijét, ha büdös, vagy váladékos, azonnal orvos. Olyankor be is lázasodnak a babák. Amúgy az is lehet, hogy csak a Te kezed volt nagyon meleg. Adj rá egy zoknit éjszakára mindenesetre.
2009. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szörcsög, tehát tele az orra váladékkal, akkor megfázott. Én pár óra múlva hallom a kisfiamnál ha meg van fázva. Egyébként be is lázasodhat, Nálunk sajna beszokott. Egyébként a kisfiamnak is vesetágulata van, ilyenkor rögtön úgy megyünk dr.nénihez, hogy fenn van a vizeletgyűjtő zacsi, hogy tudja nézni van-e baci, genny vér a pisiben. De egyértelműen az orrfolyás n
2009. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...álunk a megfázás jele. Nem hiszem, hogy a 2 fok csökkenés miatt megfázhatott, 25 fok azért önmagában is sok. Azért csak figyelgesd.
2009. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!