Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől hapcizik 1 hetes babám?...

Mitől hapcizik 1 hetes babám? Megfázhatott?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy megfázott. A pici babák azért szoktak tüsszögni, mert sok új illat éri a nózijukat. Később pedig a kinti mindenféle porok miatt.
2011. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már a születése napján tüsszögött a korházban, kérdeztem is a nővéreket, hogy ez mitől van, annyit mondtak, hogy náluk ez teljesen természetes - most 3 hetes, és mai napig sokat tüszizik :)
2011. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, már megijedtem :)
2011. júl. 9. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem régebben azt olvastam, hogy a tüsszögés azért van náluk, mert így tudják tisztítani a légjáratokat, orr, torok. :) Ahogy előttem írták a porokat pl. vagy ha az orrocskájában van kis trutyi, akkor azt is pl. Ő még ugye nem tud orrot fújni. :)
2011. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták a csecsemősök, hogy amikor büfizik, akkor az orrába is visszajön egy kicsi, és az miatt tüsszögnek. De a tüsszögéstől kitisztul.
2011. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!