Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányommal du. Sétáltunk....

Kislányommal du. Sétáltunk. Nem öltöztettem túl. Megfázhatott szerintetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Itthon vettem észre,hogy felhúzódott neki a pulcsi ujja a kabát alatt ráadásul a kabát nem passzés az ujján,a könyökéig jéghideg volt a karja,keze még a lába is hideg volt de azon volt kiscsizma.először sétáltunk sportkocsiban,kb.2 óra hosszát.Szerintetek lesz valami baja a kezének,vagy megfázhatott,esetleg a hideg lába miatt felfázhatott?
2011. jan. 16. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt majd csak te fogod látni így látatlanba nehéz megmondani. Melegítsd fel gyorsan, adj rá meleg ruhát.
2011. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Ismét egy gondos anya.....
2011. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj a gondossággal, ez mindenkivel megeshet, kedves utolsó. Nincs röntgenszemünk és nem látunk át a kabáton... :S


Kérdező, sajna nem tudom megmondani, ha beteges, akkor esélyes egy náthára. Mindenesetre menj elébe, tartsd melegen, itass vele teát citrommal, mézzel, csinálj neki forró fürdőt.

2011. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem volt a karja fedetlen, nem? Nem lesz neki semmi baja nyugi. Az én 1,5 évesemnek állandóan hideg a lába, pedig bundás cipő, harisnya, zokni van rajta.
2011. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem,ráadásul be volt egy kis plüss pléddel takarva de úgy gondoltam 13 fokban nem adok rá kesztyűt.

Silány lelked lehet a gondos anya megjegyzéseddel.Én azt mondom mindenki csak ennyire legyen gondos mint én legalább...Nem bikiniben vittem sétálni,szánalmas egy megjegyzés volt,nekem ez eszembe sem jutna!Mindent megteszek a gyerekemnek/gyerekemért ami erőmből telik!Utálom az ilyen hozzászólásokat és ez nem is válasz!A többieknek köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 16. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!