Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor nagyon felmérgesit a...

Mikor nagyon felmérgesit a gyereketek vagy a babátok akkor nem gondoltok néha arra hogy mennyivel könyebb volt az élet nélküle?

Figyelt kérdés
csak kiváncsiságból kérdem. nekem még nincs babám
2009. júl. 3. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem.-
2009. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és ha ordit utánnad és te nemtudsz elmenni sehová nélküle?
2009. júl. 3. 12:26
 3/15 anonim ***** válasza:

persze, könnyebb volt, mert akkor csak magunkról kellett gondoskodni!

de nem csinálnám vissza semmiért, és senkiért!

aki gyermeket akar, annak tisztában kell lenni ezekkel a dolgokkal!

mi akartuk a gyermeket, mindennel együtt!!!

imádom a fiam, bár néha kiakaszt, de ez így van jól!

2009. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

... ha neked ezen jár az eszed, akkor még nem vagy készen egy babára!

szerintem

2009. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
12:23as vagyok, az enyém nem az az ordítós típus szerencsére. ezért soha nem fordult meg még ilyen a fejemben. nem úgy van ám, ahogy a filmekben látod, hogy állandóan ordít egy kisbaba. az enyém 3 hónapos, negyed óránál többet sose sír, és ez az idő elmegy arra, hogy kitaláljam, hogy mi a baja, nem azon töprengek, hogy milyen jó volt nélküle.
2009. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:)
2009. júl. 3. 12:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenkit kiakasztja a babaja neha,de aki ezt igy erzi az nem anya!Esetleg olyan gondolat hogy de jolenne most vilagga menni:D de a kovetkezo pillanatba mar nem :D El sem tudnam az eletem kepzelni nelkule!
2009. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
amugy azongondolkodtam mért van szülő aki ilyet mond hogy nélküle? igazából nekem ismerősöm mondott már ilyet ezért kérdeztem. másik ismerősöm aztmondta hogy kicsit később szülne ha visszaoörgetné az időt!!!!!!amugy 6 hetes vagyok!
2009. júl. 3. 12:31
 9/15 anonim ***** válasza:

Néha eszembe jut, hogy könnyebb volt nélküle, de nem "úgy", hanem csak szimpla ténymegállapításként. A következő gondolatom meg az, hogy "igen, de sokkal szebb, teljesebb az élet vele!" :))

Néha persze kiakaszt, de akkor is csak azt szoktam mondani: "én mindjárt felmondok!". :D Ez még melóból maradt, ott is mindig ezt mondtam, ha tele volt a törpöm. Persze nevetve, senki nem vette komolyan.

Nem jut soha eszembe, hogy miért is kellett a gyerek, vagy miért most, miért nem máskor.

Imádom, és ha hisztis is, akkor is az én picikém! :))

2009. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátnőm számolja az időt, hogy mikor viszik már el a nagyszülők a gyerekeket. Megmondtam neki, hogy nem érett meg a gyereknevelésre. Nem sértödött meg, de ő köszöni jól elvan nélkülük is hetekig.

Az én babám nagyon nyugodt baba, nem ordított soha, egy reggel volt amikor vigasztalhatatlan volt, mert nehéz volt a pocakjának az anyatej után a tápszer, egyébként nagyjából mindig tudom mi a sírás oka. Az pedig nem idegesít, mert ő csak ezen az egy módon tud kommunikálni. Mostmár nem szeretnék nélküle élni, így nekem meg sem fordul ez a fejemben. Remélem te is így gondolkodsz majd. Grat a babához.

2009. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!