Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is irritál, ha a tápot...

Mást is irritál, ha a tápot tápinak mondják?

Figyelt kérdés
Miért kell becézni? Még csak nem is rövidebb! A hideg kiráz tőle!
2012. jún. 9. 18:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Kedves 19-es! Nem igazán akarnék hozzád lealacsonyodni, de különben nem a tápi szót fejtegettem neked, hanem, hogy hogyan válaszoltál! Látom berágtál, bár nem ez volt a célom! További jó válaszolgatást!
2012. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy úgy látom, hogy te vagy a legelfoglaltabb ember a világon, a többi mind haszontalan!?
2012. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad volna a válaszom és sikerült volna értelmezned akkor tudnád hogy miért válaszoltam ugy ahogy! Nem rágtam Én be csak a kérdezőre mert ugy lett beállitva mintha szellemi fogyatékos lenne az aki tápinak hivja a tápszert! Veled kapcsolatban csak annyi a problémám hogy meg akarod magyarázni mihez van jogom meg mihez nincsen! Na ehhez meg Neked nincs jogod!! És a személyeskedést meg a kötöszködést sem Én kezdeményeztem de nem hagyom szó nélkül ha megszólnak..Amugy a beszólásoddal biztos nem az volt a célod hogy berágjak hanem az hogy összebarátkozzunk..nyilván Én vagyok a h.lye és félre értettelek!Ne haragudj!

Köszönöm szépen ezt a magasröptű beszélgetést! Neked is további jó gyk-zést!

2012. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
És még annyi hogy nem arra gondoltam hogy az itt válaszoloknak nincsen jobb dolguk mint egy ilyen hülye kérdésre válaszolni hanem arra hogy a kérdezőnek ennyi ideje van hogy ilyeneken tud gondolkodni meg problémázni hogy ki hogy hivja a tápszert..a válaszolokrol egy szót sem ejtettem...mivel Én nem csak olvasom hanem értelmezem isa válaszokat..probáld meg hátha Neked is beválik.Én őszintén meg vallom ez az első vitám ezen az oldalon,és az utolsó is mert baromi primitivnek tartom (saját magamat alacsonyitom le )hogy ilyeneken napokig témázzak..soha nem válaszoltam még vissza akkor se hanem tetszett valakinek a válaszom de Te átlépted azt a bizonyos határt amikor el akartad magyarázni a jogaimat,meg hogy csak az ismeretlenség mögé bujva nagy a szám..
2012. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Jéééééézusom,ez egy vicc,ami ezen az oldalon zajlik!
2012. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az a baj Kedves 19-es, hogy minden embernek mindenről megvan a véleménye, és itt ezt el is meri mondani. Engem igazán az bosszantott fel, amikor azt írtad, hogy a Kérdezőnek van ilyen kérdésen ideje gondolkodni. Igazából szerintem ezzel a témával kapcsolatban csak mások véleményére volt kíváncsi. De úgy látom, hogy a Kérdezőn kívül még jó páran gondolkodnak ilyen "hülye" kérdésen. Többek között mi is, mert itt válaszolgatunk egymásnak vitáig fajulva. Megmondom őszintén, engem még jobban zavarnak azok a kérdések, hogy például: -Szerintetek terhes vagyok-e? vagy: Miért alacsony a hőm? meg ilyenek. Szerintem itt senki nem jós. Ez a kérdés meg legalább mások véleményét kérdezte. Na jól van, nem akarok én Veled vitázni, felejtsük el a balhénkat, szerintem tudunk mi normálisan is beszélgetni. Csak most meg egy dolog zavar. A Kérdező meg otthon röhög a számítógép előtt a vitánkon???????
2012. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A tápi eszméletlenül idiótán hangzik. Az tápszer.
2012. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Engem már az is zavar hogy táp. Hívjuk már nevén: TÁPSZER.

(táp= disznótáp, baromfi táp), Bocs Agrármérnök vagyok :)

2012. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ok. Tényleg hülyeség..nem akarok ilyen témán görcsölni..igen amugy általában ugy szokott lenni hogy a kérdező általában elhallgat és nem reagál ha vita robban ki:) Sztem tényleg jót röhög!Ja! És akkor bevállalom utolsó, idiota vok mert tápinak hivom!de ez márcsak igy van..nem változok és nekem akkor is tépi marad!!
2012. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!