Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírják a babák a "hosszú"...

Hogy bírják a babák a "hosszú" utazásokat? Nyaralni megyünk a hegyekbe,4 óra az út. Persze megfogunk közbe állni.4,5 hós.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ismerösömèk Nèmetorszàgbòl mentek Magyarorszagba,kocsival,az akkor 5-6 hòs babàjukkal. Jol birta,csak az utolso napon volt ki nagyon.. Jo utat Nektek! :)
2009. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi minden felé, még külföldre is mentünk autóval néhány hetesen, hónaposan, semmi gond nem volt soha. Jól bírják, nekik még tök mindegy hol vannak, csak a cici legyen kéznél. :D
2009. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Épp hétfőn jöttem haza szüleimhez, 300 km, 4 óra volt az út, 4 hós a lányom.

Teát készíts neki, mert szomjas lesz útközben, álljatok meg ha nyűgös, s fektesd el a hátsó ülésen hogy nyújtózkodhasson, pelenkázás majd kaja, s be is fog aludni. Délután indúljatok 6 körül vagy reggel miután felkelt, mert akkor nincs az a nagy meleg.

Egyébként semmi gond, bírja az utat, csak ha nem alszik szórakoztatni kell csörgőzni neki, beszélgetni vele.

2009. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen jobban fogja bírni , mint te. Lányomnak ilyenkor még semmi baja nem volt a 4 órás úttal, de most 1 évesen már nehéz neki ennyit ülni egyhelyben...
2009. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mikor 3 hos volt a fiunk, voltunk nyaralni - 3 órás autout. talán egyszer álltunk meg, aludt, az auto elringatta. mire odaértunk, pont szopiido volt. Sokkal problémásabb, miota ilyen nagy legény. 15 honapos, ha ilyen hosszabb utra megyunk, joval gyakrabban kell megállni és turelmetlenebb is.
2009. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi, nagyon jol fogja birni az utat, csak Te legy felkeszulve :) (cici). Nekem az elso hosszu utam 4 honapos kisfiammal volt: Svajc-Magyarorszag:) es en vezettem, szoval, nekem eleg faraszto volt, de O nagyon jol birta. Most 2 eves mult es sajnos most mar nehezebben viseli, hiszen igenyli a mozgast. Minden jot!

2009. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 8 hós babám kitünően bírta a 12 órás utat Németo.-ba.Mikor megálltunk,megmozgattam a végtagjait,evett,játszott,mehettünk tovább.1000 km-t tettünk meg és nem kellett miatta pluszban megállni.Sehol nem időztünk sokat,ha utána számolsz.
2009. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!