Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon paramami vagyok, hogy...

Nagyon paramami vagyok, hogy nem merek babakekszet adni 9 hós babám kezébe? Más ad?

Figyelt kérdés
Tegnap adtam először neki egy db kekszet, de végig úgy ültem mellette, tettre készen, mint aki betojt, úgy féltem, hogy félrenyel, 6 foga van (kettő alul, négy felül), azzal még nem tud rágni, elnyammogott rajta. De kell tartanom ettől????????? Más hogy csinálja???
2009. júl. 1. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez aranyos! Paramami?! Szerintem érthető ha félted, de ha ennyire aggódsz, sose tanulja meg hogy rágnia is kellene.Én is féltettem a manóm, ez természetes, eleinte legyél is mellette, figyelj rá, de olyan ügyesek és hamar megtanulják a rágást, sőt ezek a babakekszek hamar megpuhulnak a nyáltól,főleg ha már 6 foga van képes arra hogy rágjon!
2009. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia..

nem kell agodj,szerintem adhatsz neki nyugodtan kenyer hejat is a kezebe,kekszet is nyugodtan az en lanyom mar 6 hos kora ota kap kiflit stb.ha meg nem kapott semmit a kis kezebe persze egy par napig ulj ott mellette hogy legyel keszenletben sott mindig ra ra kell azert nezni hogy mit mukodik de ne aggodj es ha veletlenul nagyobb darab lerul a szajaba en kiszoktam venni de a lanyom mar egesz ugyesen rag pedig meg egy fogacskaja sincs.ja es adj neki teat kozben. hat remelem erthetoen irtam mert kapkodtam mert a kislanyom utan szaladgalok kozben, :))) minden jot!!

2009. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
masodik vagyok 9 hos a kislanyom.
2009. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Először én is árgus szemekkel lestem. :))

Most már nem. 8 hónapos, 6 foga van, szépen rág.

Ne aggódj, szerintem a legtöbb anyuka "paramami". Add neki bátran, tanulja csak meg, hogy a fogacskái rágásra valók!

2009. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
én most adtam elöször 8 hósnak de mintha citromba harapot volna :)) és csak tartótta nagy örömmel majd én probáltam újra a sszájához tenni de nem kelneki.
2009. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Háát őszintén szólva, lehet, hogy tényleg az vagy:)

Én már 7 hós korától adok a kezébe babakekszet, kiflicsücsköt, uborkát, ilyesmiket. Nagyon szereti őket, így legalább elvan egy kicsit és élvezi, hogy saját maga teszi a szájába a kaját. Nem kell félni, a babakeksz elolvad a szájába, nem tud megfulladni, ha meg már van 6 foga akkor azért azokkal már tud rágni is. Nekem 10,5 hós a fiam most és még egy foga sincs, de így is szépen elmajszolja.

2009. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!