Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakekszet hogyan kell adni?

Babakekszet hogyan kell adni?

Figyelt kérdés
Az van ráírva, h anyatejbe, tápszerbe, gyümölcslébe áztassam, de más nincs írva. Oldjam fel a tápban és kanalaztassam vele, vagy csak mártsam bele, h puha legyen és úgy elmajszolja? Nem baj, h még nincs foga, nem fog letörni nagyobb darab belőle és megfullad tőle? De ha az egészet beáztatom és úgy adom a kezébe, össze keni-feni magát!?
2011. szept. 11. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom 6 hónapos kora óta hogy belerakom egy zacsiba a kekszet és összetöröm nyújtó fával és úgy rakom a leturmixolt gyümibe,egyébként ha nagyobb darabokat raksz bele az is szétázik,de így szerintem jobb!:-)8 hós babó anyukája
2011. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még nincs foga,akkor morzsold bele a kezeddel a pépbe,tápba. Ha már van foga,akkor a kezébe adod és ő harapja,akkor felesleges beáztatni,mert a nyála puhitja.
2011. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kaja előtt valamennyivel beleteszem a gyümibe ázni, és evés előtt összenyomom és elkeverem. hát nem nagyon szimpi nekem ez a keksz.
2011. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. szept. 11. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Hipp és milupa babakekszeket vettem, azt beletörtem a turmixgépbe, rá a gyümölcs, összeturmixoltam és kész.


Vagy a hipp kék dobozos babakeksze kicsit keményebb, azt adhatod a kezébe is. Csak figyelni kell, hogy nehogy nagy darab legyen a szájába.

Az én kisfiam imádta majszolni.

2011. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!