Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Figyeltétek az újszülöttet...

Figyeltétek az újszülöttet hogy lélegzik e mikor hazahoztátok a korházból?

Figyelt kérdés
még nem szültem meg,de tuti figyelni fogom. különszobába szerettem volna tenni de a végefelé járva a terhességnek már nemtudom fogom e merni
2009. jún. 30. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a mai napig nézem,5 és fél hós a lányom.
2009. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
na én ezért vettem légzésfigyelőt. különben 3 percenként ugrálnék tükröt tartani az orra alá:)
2009. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is előfordul a mai napig,hogy megnézem ,pedig ma 9 hónapos... :)
2009. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

én amint hazaértünk a kórházból,külön szobába raktam.de engem is annyira elijesztettek,hogy 2hónapig,míg nem volt légzésfigyelőnk,állandóan az ajtóban álltam,és azt figyeltem mozog e a mellkasa.éjjel is hihetetlenül éberen alszom,így szinte minden mozdulatára megébredek.

de te tudod majd,hogy hogy lesz a legjobb

2009. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajna ha egy szobába van veled,nem feltétlenül veszed észre,hogy nem lélegzik,éjszaka meg főleg nem. Én tuti fogok kölcsönözni légzésfigyelőt
2009. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!Igen,aztán átvette a feladatot a légzésfigyelő.Lehetetlen minden másodpercben ott állni a baba mellett,márpedig ha teljes biztonságot szeretnél,kábé egy percre nem fordíthatnád el a fejed. (általánosítva értem)

Gyakran teljesen a nózijáig kell hajolnom,mert annyira alszik,hogy alig lehet észre venni a lélegzetvételt.

2009. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Míg megnem született a lányom mindenkinek azt mondtam,hogy szerintem hülyeség a légzésfigyelő meg minek régen is felnőttek nélküle.Na ne tudd meg haza jöttünk a kórházból és 5 percenként ha csak nyöszörgött pattantam és néztem.Másnap vettem és azóta is hálás vagyok aki ezt kitalálta.Nagyon megnyugtat az a tudat,hogy van légzésfigyelőnk.
2009. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is van lágzésfigyelő is, meg bébiőr is. Ha alszik, a bébiőr is be van kapcsolva, így arról is tudok, ha megfordul, és azért jó, mert nem kell rohangálnom állandóan, hogy fel van-e, jól van-e, lélegzik-e.
2009. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én figyeltem állandóan, nagyon ajánlom a légzésfiyelőt, sé akkor nyugodtan tudsz aludni.
2009. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is még mindig figyelem, 2,5 hónapos.
2009. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!