Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már 2, v. több pici...

Voltatok már 2, v. több pici gyerekkel strandon? Mik a tapasztalatok? Hogy figyeltetek egyszerre mindkettőre?

Figyelt kérdés
A nagyobbik fiam 22 hónapos, a pici pedig most lesz 6, elindulnék velük a strandra, de nem tudom mit kezdjek velük, egyik mindig csinálna valamit, a másik meg már kezd mászni. Ti hogyan oldottátok ezt meg?
2011. jún. 3. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden gyerekre kell egy felnőtt, aki vigyázz rá, másként amíg az egyik után szaladsz, a másikkal történhet bármi. Nem lesz pihentető élmény nektek, a gyerekek viszont biztosan nagyon fogják élvezni.
2011. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most már három van, fogalmam sincs hogy hogy lesz...

Tavaly a kisebbik 9 hónapos volt, a nagyobbik 14 hónappal idősebb. Csak is a férjemmel együtt mentünk. Ők nagyon élvezték, a kicsi igazi kiskacsa, a nagy meg inkább a hangulatot élvezte. Mi annyira nem szórakoztunk, hiszen fürödni sem tudtunk elmenni, a legjobb ha nagyszülőkkel megyünk, ilyenkor le lehet őket egy picit passzolni.

2011. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyedül akarsz velük menni???? Szerintem felejtős, főleg ilyen picikkel :)

Egyszerre 2-t hogy fogsz a vízben? És a "nagyot" hogy tartod vissza, amíg a kicsit eteted stb? És hogy mész el wc-re?

Mi a gödi strandon voltunk párszor, ott a gyerekmedencébe már beengedtem egyedül a nagyfiamat, de ő akkor már 3,5 éves volt és én meg a medence mellett ültem a padon.

Szégyen vagy nem, anyós eljött velünk és ő volt addig a kicsivel a parton. A nagymedencébe meg felváltva hordtuk be a nagyfiamat.


Nem tudsz valakit megkérni, hogy menjen el veletek? Akár egy barátot, jó szomszédot stb?

2011. jún. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!