Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor babátokat hazahoztátok,...

Mikor babátokat hazahoztátok, első napon mit éreztetek mire gondoltatok? Nyugodtak voltatok e a férjetek hogy viselte?

Figyelt kérdés

nagyon kíváncsi vagyok főleg erre hogy ha hazaviszi valaki anap mire gondol az anyuka???3 nappal ezelőtt még a hasában volt, nem ismerte most meg egy pici kis türékeny lény ottvan,és rászurúl a gondozásra.

nem féltetek hogy jaj most hogy csinálom, mostmár örökre megváltozik az életed?


2009. nov. 1. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Örültem, hogy végre itthon vagyunk a saját ágyunkban, és saját szobánkban. Nem féltem a gondozástól, talán csak a felelősség tudat volt az ami hirtelen megnőtt, és kissé nyomássá vált bennem, de hamar elmúlt. Aludni nem tudtam, mert olyan szép volt akkor is, hogy feszt néztem és nem tudtam betelni vele, így aludni sem....

Az esti fürdetés miatt kicsit "féltem", vagy tartottam, de csak a rutintalanság miatt. Szerencsém volt, jól szopott, volt bőven tejem, így nem kellett parázni. Meg mi kértük a családot férjemmel, hogy két hétig ne zargasson senki, had szokjunk össze, férjem addig szabin volt.

2009. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Szeritnem aki nem fél, az fel sem fogja, hogy mi történt...

Nekünk húzós volt, mert mindjárt jött a védőnő a dokival, a pelenka még ki sem volt bontva, a szomszéd is már itt volt babalátogatóba, azt sem tudtam hol áll a fejem, a laksában szanaszét a bőrőndjeim, férjem rohant kiváltani a recepteket...szóval mozgalmas volt.

Esténként mindig elkapott a sírás, hogy itt egy élet, akiért én felelek. Mi van, ha nem veszem észre, hogy éhes? Vagy ha fázik, mert nem öltöztetem fel rendesen? Szóval sok kérdés, bizonytalanság van, de ezek elmúlnak idővel. Aztán csak nézed, és azért sírsz, mert itt egy lény, aki benned nőtt, és most rád néz a szép szemeivel, és ez már mindig így lesz...

Egy csoda.)

2009. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hazaértünk olyan természetes volt hogy itt van, pedig pár nappal előtte el sem tudtam volna képzelni hogy valaki aludni fog a kiságyba, a gyerekszobába, ahol hónapokig készülődtünk, hogy mindene meglegyen. Este nagyon ijesztő volt hogy nem tudom már "leadni", most már velem lesz. Én fürdetni sem mertem napokig,anyu fürdette. 2 hétig nálunk volt,megbolondultam volna nélküle. Apuci ha őszinte akarok lenni, eléggé meg volt ijedve, inkább sokszor elment itthonról.De azóta eltelt 17 hónapés igazi kis család vagyunk:)
2009. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó volt végre otthon lenni, nagyon utáltam már a kórházat (pedig csak 3 nap volt). Jó volt, hogy együtt vagyunk hárman, mindenkit kitiltottam az első héten (se barátnő, se nagyszülő, se senki nem jöhetett). Minden olyan természetes volt, valahogy úgy ment minden, mintha mindig ezt csináltuk volna, fürdetés, szoptatás, stb.

Nekem nagyon szép emlék.

2009. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1 babámnál a férjem állt a talpára igy nemkelett anyukám segitsége sem!ő jobban merte fürdetni mint én!!!!!1 hétig ő fürdette!


igazából a 2.?

2009. nov. 1. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
VÉGRE! azt csinálhatok vele, ami kényelmes, amit szeretnék, nem keltenek injekcióval, nem kell egy percet sem leadnom, ha fáradt vagyok és ledőlök senki sem zavar...gyönyörködhetek benne, a sok szép babaruhát adhatom rá, amit én vettem, készítgettem össze szeretettel, dédelgethetjük, ágyba tehetjük, szerethetjük úgy, hogy nem kíváncsiskodik senki...
2009. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Friss az élmény, kedden jöttünk haza. Persze volt bennem egy kis tartás, hogy mi lesz, mert már nem kérdezhettem a csecsemőst, más segítségem nincs. császáros sebbel nehéz volt még mozogni, tejem még most sincs rendesen, így a tápszer bevezetése is igazi szívfájdalom volt. Aztán eltelt egy éjszaka és sajnos apuci kórházba került, azóta sem jött haza. most itt vagyok a picivel egyedül, tanácsot nem kapok, csak cseszegetést a tejem miatt és, hogy miért nem eszek. Csak akkor vagyok boldog, ha a babával foglalkozom, igazi kis kincs. próbálok mindent jól csinálni, remélem menni fog.
2009. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!