Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 év babáim között? 8...

1,5 év babáim között? 8 hónapos a kisfiam, és kiderült, hogy ujra babás vagyok. Nagyon örülünk neki, csak nagyon nehéz lessz. Kérem irjanak életükről a hasonlo cipőben evezők.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 14hónapos én 22hetes vagyok,hát egyre nehezebb mert jobban fáradok ami a kisfiamnál nem volt,igy probálom ugy időziteni mikor ő alszik én is pihenek,mikor apa itthon van házimunka akkor ezerrel.Én ugy halottam az első honap fáraztó még össze nem szoknak utánna egyre könyebb.Én már várom mikor fognak együtt rosszalodni.
2009. jún. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!A lányom 14 hónapos és most 25 hetes vagyok. Én is félek egy kicsit,de bízom benne,hogy minden rendben lesz és tudom majd úgy alakítani,hogy mindkettőre jusson elég idő. Már elég nagy a pocim,kezdek gyorsabban fáradni,én is akkor pihenek ha délben alszik a lányom.Minden jót Nektek!
2009. jún. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kis korkülönbség párti vagyok.Sajnos anyagiak miatt egyelőre nem engedhetjük meg a kistesót,de ha megtehetnénk én is ilyen kicsi korkülönbséggel vállalnék.
2009. jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam 11 hónapos, mi is próbálkozunk másodikkal. én kis korkülönbség párti vagyok, mert bár pár hónapig nehezebb lesz, de utána sokkal könnyebb két közel azonos korú gyermekkel. A húgom és köztem 18 hónap van, az unokatesómék közt csak 14 hónap, ahogy apám és a testvére közt is. Nekem mindegyik anyuka (anyu, nagymamám, nagynéném) azt mondta, hogy igen, voltak nehéz időszakok, de összességében újra vállalnák a kis korkülönbséget.
2009. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


fiam 11,5 hós a lányom 2 hetes...a terhesség eleje volt nehéz,mikor állandóan fáradtnak éreztem magam, a végén is nehezebb volt,amikor már alig birtam emelni...sajnos emeltem a legvégén is mikor már fájásaim voltak,igy alul minden bevérzett,erre majd figyelj...


a 2 hét tapasztalatából annyit tudok irni,h vannak nehéz pillanatok és vannak könnyűek...de megéri

2009. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!