Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félig anyatejes, félig tápszer...

Félig anyatejes, félig tápszeres babának minden nap kell hogy legyen széklete?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert a kisbabámnak nem volt már 3 napja. Mit tegyek?

Összefüggésben lehet ez azzal, hogy pár napja kevesebbet is eszik?


2009. jún. 28. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is félig anyatejes és félig tápszeres volt, és neki sem volt minden nap széklete, sőt már lassan fél éves, és még most is előfordul,hogy kimarad nap, amikor nem kakil.Ha nem nyűgös emiatt, és úgy látod,hogy jó a közérzete, akkor ne aggódj,nincs semmi baj, a babáknál előfordul,hogy több napig nem sikerül nekik.Viszont van rá több megoldás is,hogy megíndítsd:kamilla tea, mecsek baby tea, lázmérőzés, nekem egyik sem jött be, ezért vettem neki laevolac szirupot, ami viszont rögtön megindította.Ez egy hashajtó szirup, amit nem szerencsés állandóan adni neki, de ha ritkán használod,akkor nem hiszem,hogy árthatsz vele, de tényleg csak akkor ajánlom,ha úgy látod, hogy sokat erőlködik, és mégsem sikerül.
2009. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám ugyanilyen. Először én is megijedtem hogy nem kakil, adtam neki ánizsteát és minden rendben lett utána. De mostmár tudom hogy nem muszáj minden nap trotyiznia, főleg ha nem érzi magát kellemetlenül emiatt.
2009. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk minden nap volt, de előfordult olyan is, hogy egy-két nap kimaradt. Ilyenkor ez őt abszolút nem zavarta, engem viszont annál inkább, hogy mikor végre sikerült, akkor a háta közepe is kakis lett. :-)
2009. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!