Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos anyatejes babámnak...

3 hónapos anyatejes babámnak adjak vizet ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Általában 3 óránként eszik.
2009. jún. 28. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt mondja hogy a csak anyatejes babáknak nem kell semmi,mert hogy a tej kellő képpen fel higul stb,de szerintem adjál.Anya tej ide vagy oda,az nem oltja úgy a szomját mint a víz.Kifőzött lehűtött vizet nyugodtan adhatsz neki,hidd el az oltja csak rendesen a szomját nem az édes anya tej.Én is adtam neki és semmi baja nem lett,csak jobban érezte magát.
2009. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Jó...van aki ad,van aki nem.De azt senki ne mondja,hogy az anyatej nem szomjoltó.Az eleje vizesebb,áttetszőbb éppen azért,mert az az anyatej szomjoltó része.

Hogy emellett adsz e neki vagy sem,azt te döntöd el.

2009. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan adhatsz neki (babavízet forralva és lehűtve), lehet, hogy nem is kéri. Az én fiam lassan 10 hónapos és szinte nem iszik semmit csak a tejet. Pedig már mindent próbáltam (tea, víz, gyümölcslé).
2009. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta a doktornő,hogy nyugodtan adhatok 1-2 kiskanállal.Nagy melegben adtam is neki.
2009. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden alkalommal megszoptatod, amikor szerinted szomjas lehet (igény szerint), akkor nem kell neki víz, de én pl. van hogy óránként, félóránként is iszok. Ha neked ez nem gond, akkor szoptasd meg, és ne adj neki vizet. Viszont ha nem szoptatod csak 3 óránként, akkor mindenképp itasd vízzel. Jó a felforralt lehűtött víz is, meg lehet kapni babavizet is.
2009. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7 hetes a lányom és 3 hete adok neki édeskömény teát.Főleg akkor iszik sokat amikor nagyon meleg van, volt olyan nap h 125 ml-t megivott de közben evett is rendesen.

Oké h az eleje átlátszó és szomjoltó de a tea akkor is más.

Én is kapatam amikor baba voltam és még élek.:)

2009. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teáztatni felesleges, vizet adhatsz neki ha szomjas! De nehogy cumisüvegből, inkább pohárból!A fiam 14 hós, sosem ismerte a cumisüveget, apró korától simán ivott pohárból, a mai napig cicizik, nem zavart be neki!
2009. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!