Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak mindenképp ebben a...

Adjak mindenképp ebben a melegben plussz vizet/teát a 3 hós anyatejes babámnak?

Figyelt kérdés
2 napja 6x eszik egy nap, amúgy csak 5x, félek azért, mert szomjas (nem sziv le annyira, mint amikor nő, és azért eszik többet). Jó ez igy, hogy akkor csak szopi, vagy adjak neki vizet/teát? Ha adjak, mit? Hogy kell lefőzni? Mennyit?
2009. júl. 4. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem kel adni neki semmit,csak a cicit.

Az első jó pár mili tejci azért vizesebb mert szomj olt is,úgyis csak annyit fog cicizni amennyi jól esik neki,annyiszor kel cicire rakni ebben a melegben ahányszor azt ő kívánja,ha napi 20x akkor annyiszor!

2009. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Napi 20 x???

Te sem tudsz semmit az igény szerinti szoptatásról.


Szopizzon rendesen 5x 6x, az úgy rendben van.

Ha nem vagy nyugodt, kínáld meg POHÁRBÓL babavízzel.

Ha szomjas el fogja fogadni, ha nem iszik akkor meg nem szomjas. Egyszerű.

2009. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
szia! az én fiam 5 hós anyatejes, nem kell neki a víz. ma messzire utaztunk és nagyon meleg volt, de alig ivott belőle és fintorgott. az előző válaszolónak igaza van, a tejcsi elég neki. én simán felforralom és lehűtöm, sterilizált cumisüvegben kapja, de lehet kapni babavizet is.
2009. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet próbálni egy kis vizet neki adni.

Sima csapvizet felforralsz, majd lehűtessz!

Pohárból adhatod neki.

Ha nincs rá szüksége, nem fogja meginni.


Legalább megnyugszol.

Nekem anno nem fogadták el kánikulában sem a vizet.

2009. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hipp alma tea, az én lányom csak azt issza meg, bárki bármit mondd, ebben a nagy melegben én adok neki, rettentően izzad a feje, nyaka, háta, s mint nekem, neki is jól esik a frissítő, s ha szomjas vagyok nem eszem, hanem iszom, ezért is adok neki teát.

3 hós kora óta adom, ugyan úgy szopizik, semmi gond nincs sem a teától , sem a cumisüvegtől. Gondolom te is kaptál hipp kupont, a rossmanban ha kiváltod van benne tea termékminta.

2009. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha a gyerek szomjas akkor megissza a vizet.

Ha nem akkor csak feleslegesen tömöd cukros műanyag vackokkal (instant babatea).

Már kiment a divatból a teáztatás, nem tudtad?

2009. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Nem tudom, hogy sokan miért ragaszkodnak annyira a teához?! Az én fiam 4 hónapos. Szoktam neki napközben adni vizet, de szó szerint pár cseppet, ha lenyel. Ha szomjas a vizet is megissza. Szerintem nem kell hozzászoktatni, hogy teázzon. Még, ha cukrot nem is teszel bele, a víznél jobb szomjoltó nincs. Szerintem adhatsz neki vizet etetések közt, megszomjazhat ebben a nagy melegben.

Annyit adj neki, amennyit elfogad. De szerintem ez pár millinél nem több. Ami az elején jön tejci, az szomjoltóbb, hígabb.

2009. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 4. 23:18
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan adj neki babavizet vagy akár teát is. Ugyanúgy szomjas lehet mint egy felnőtt. A kamilla tea "üresen" teljesen jó, az égvilágon semmi baja nem lesz tőle. Divat vagy nem divat, felesleges ezt túlkombinálni. Két etetés között, főleg nagy melegben adj neki inni.
2009. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

KEDVES 2.VÁLASZADÓ.

hogy jössz te ahhoz,hogy ledurrogj engem???

a 20x csak jelképesen volt írva,nem szó szerint gondoltam én sem!!!!!!!!!

képzeld el mindent tudok a szoptatásról 2 gyerekes anyuka vagyok a nagy fiamat másfél évig szoptattam és most az 1 éves kislányomat a mai napig szoptatom,és én egyáltalán nem adtam 4 hónapos korukig semmit csak cicit,és sosem volt még semmi bajuk sem!!!!!!!!!!!

2009. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!