Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? Nektek is...

Mi lehet a baj? Nektek is csinálja néha? 6 hetes anyatejes baba.

Figyelt kérdés
Most lesz 6 hetes a babám. Néha 2 evés közt folyamatosan éhes, kap 110 ml-t, de nem elég neki, kap utána 20-at, akkor úgy tűnik,h jóllakott, aztán újra kezdi, kap vizet, hátha szomjas, belekortyol, úgy tűnik minden ok, de aztán mégse... van, amikor 2 óra múlva ráteszem cicire, nem tudom mennyit eszik, de rendesen nyel 10-15 percig, aztán elalszik, úgy tűnik, h jóllakott... de mégse...
2011. nov. 24. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

bocs de ezt nem értem! hogy kap az anyatejes baba 110ml-t meg 20ml-t? lecuppantod a cicidről, hogy most már elég? vagy cumisüvegből eteted?

anyatejes babánál miért határozod meg mennyit ehet? főleg ha éhes?

tedd cicire és lakjon jó, ha ő 160ml-t akar enni akkor egyen annyit, 6 hetes, nem kell ennyire beszabályozni! meg elméletileg nem is lehet, én legalábbis nem tudtam mennyit eszik :)

2011. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem így kezdődött a lányom hasfájása. A doki szerint azért akar ilyenkor tovább enni, hogy kiürítse a gyomrát. (Mert ha eszik, akkor utána kakil) És tényleg.

A fiamnál ugyanezt tapasztaltam, de nála 2 hetesen elkezdődött.

2011. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

jah és a kérdésre nem is válaszoltam, szóval egyértelműen éhes, de ezt te is írod, nyilván tisztában vagy vele. etesd meg és ne határozd meg mennyivel!

ha meg fejsz akkor ne csodálkozz, hogy többet akar enni, nem igazán tudod kicsikarni a jó zsíros tejet míg ő simán kiszívja :)

2011. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De azt is írja, hogy jóllakott. Ha tényleg jóllakott, akkor fáj a hasa. Ha csak elfáradt és azért hagyja abba a szopást, akkor meg éhes.
2011. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egyiket fejem, a másikat szopizza. Szopi után meg lefejem a maradékot. Ha cumisüvegből kapja, akkor is eljátssza, h jóllakott...
2011. nov. 24. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen fejlodesi ugras van, tobbet ker enni. kell adni neki es par nap alatt rendezodik.
2011. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!