Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám főként anyatejes, de...

Babám főként anyatejes, de ebben a melegben lehet kellene adnom neki még valami folyadékot. Mit? és Hogyan? Mecsek tea?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
víz víz víz ha rám hallgatsz:)Esetleg mecsek babay v sima édes kömyény tea
2009. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

VÍZ,VÍZ ÉS VÍZ!!!!!!!!!!!én nem rontanám el mindenféle édes löttyökkel........én is csak vizet adok neki,azt mondják h az anyatej oltja a szomjat is de szerintem neki is jol esik egy ár korty víz!

2 hos baba anyukája

2009. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az anyatej kiváló szomjoltó. Ha kap hozzátáplálást, akkor csak azután adjál neki, és csak vizet. Szoptatás után/előtt/közben nem kell semmi.
2009. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Eslő vagyok!Én valahogy nem hiszem el h az az édes anyatej annyira szomjoltó lenne ha ilyen meleg van!Nekem anno azt mondták h ha 30 fok feletti a hőmérséklet,nagyon melegvan akkor meg kell kínálni vízzel!Forralt vízzel!
2009. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Pedig elhiheted. Nekem két gyerekem szopott 3 éves koráig. Nagyjából 1 éves korukig a szoptatás volt a domináns, és soha nem igényelték a vizet, csak hozzátápláláskor. De a testvéreim is szoptatják/szoptatták a babájukat, és ők sem itatták. Ezt nem elhinni kell, hanem látni, hogy nincs rá szükségük. Persze, itassuk őket, utána meg lehet jajongani, hogy nincs tej...
2009. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Én nem azt mondtam h ne szoptassa csak azt h igenis kell a víz,meg mikor éppen a városban gyalogolsz,a tömegben stb és ott kezd el ordítani h szomjas akkor nem fogod megszoptatni,egyszerűbb vizet adni neki,nem?
2009. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem kell neki egyenlore semmi, az anyatej a babanak az itala es az etele is egyben. En is csak szoptattam 4 honapos koraig, utana kezdtem a hozzataplalast, akkor kapott vizet is mar. Addig csak es kizarolag anyatejcit.

Ne adjal neki teat, felesleges. Ne keverd meg, orulj addig, amig csak elokapod es megszoptatod. Ez a legegyszerubb szerintem.

2009. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell neki vizet adni a varosban sem ha megcsak szopik. Megcsak szopizni tud, a cumisuveggel osszezavarod.

De nem tudjuk hogy mennyi idos a baba.

2009. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

eggyetértek!!!!!!!!!!!!!

és nagyon fontos a kicsi babáknál a folyadék,már csak a vesemüködés miatt is!!!!! igyál egész nap csak cukros tejet.......nem leszel szomjas?????????hmmm?

2009. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a cumizavaros példa......tudod akkor van baj-mint pl nálunk amikor nem volt estére tejem és pótolnom kellett, a kislányom üvöltött, majd megveszett oylan éhes volt de nem tudott cumizni,1 hétbe,5 féle cumiba és 4 féle éstápszerbe került míg sikerült.....szerintem kell a víz és kell a cumi is!Attól még h 1 nap 2-3x kap vizet nem megy el a teje!
2009. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!