Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok anyatejes babának...

Mit adtok anyatejes babának inni ilyen melegben ha megszomjazik? Csak tejcit, vagy mást is?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám
2010. jún. 7. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg elég az anyatej. De ha mégsem vagy biztos benne, hogy elég, akkor kínáld meg néha vízzel! Ha szomjas, elfogadja4 Az enyémek 6 hónapos korukig tisztán anyatejesek voltak. Bár próbáltam itatni őket, egyik se kívánta... igaz, igény szerint szoptattam, így bőven elég folyadékot kaptak (a tej első része szomjoltó!).
2010. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is 4 hónapos. Ha itthon vagyunk, cici és meg van oldva a probléma. Ha autóval megyünk hosszabb útra, akkor szoktam neki egy kis teát főzni. A bébihordozóba szegény mindig beleizzad. De ilyenkor is csak pár korty teát fogad el.
2010. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nyáron adtam neki vizet is.Májusban szuletett
2010. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia, az enyém csak anyatejet kapott, ha hosszabb útra mnetünk autóval, akkor megszoptattam a kocsiban.
2010. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk sétálni megyünk?Teát adhatok neki?Az én fiam elfogadja a teát is ha szomjas.
2010. jún. 7. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Teát nem javasolják, mert a bélfalról lemossa az anyatejcsi által kialakított immunréteget, én Szentkirályi ásványvizet adok neki, 6 hóig kizárólag szpotatni akartam szomjúságra is, de az én fiamnak a tejcsi szomjúságra nem volt elég
2010. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én semmiképpen nem teáztatnám. Az én babám 3 hónapos és séta közben babavizet iszik, ha megszomjazik. Nagyon szívesen kortyolja. :-)
2010. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak max vizet adj neki,az a legjobb szomjoltó akár felnőttnek is.
2010. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig megkínálom egy kis vízzel (de csak vizet, teát nem), néha elfogadja, sőt iszik is sokat, van, hogy egész nap nemkér plusz vizet.
2010. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!