Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinálja, hogy...

Más babája is csinálja, hogy ha megszomjazik kiköpi az ételt, hogy inni tudjon?

Figyelt kérdés

Csak nevetek rajta, de nem értem miért nem lehet azt az egy falatot lenyelni. Iszik, aztán betermeli ami a tányérján van, tehát nem azért köpi ki, mert már nem éhes.

Bár egyik nap a borsólevest (mármint tészta, borsó, némi répával) az üvegajtóra kenve találtam meg. Szépen, módszeresen szétkenve. De találtam már sajtot, és túró rudit is szépen elhelyezve az üvegen. Tartogatja az utolsó falatot, aztán hopp, felkeni valahová. De már kitapasztaltam, hogy ha huncut pofival settenkedik el ebéd után, akkor készenlétben kell lenni, mert "meglepetésre" készül.


2011. jan. 31. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam két éves elmúlt, és még mindig kiköpi az ételt, ha inni akar.
2011. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meglátja az innivalót azonnal landol az ő szájából is minden.... :)
2011. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos, még csinálja.
2011. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 hónapos és Ő is kiköpi, ha inni akar. Én már abban reménykedtem, hogy majd hamarosan ennek is vége, de az előttem szólóktól elbizonytalanodtam :).
2011. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!