Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a kislányom, anyatej...

9 hónapos a kislányom, anyatejes. Nem igazán fogadja el a vizet, mert anyatejes, pedig szerintem ilyen melegben többet kellene innia. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem fogadta el soha a vizet a babám,én hipp vagy milupa instant babateát adok neki,de csak keveset teszek a vizébe,és igy elfogadja!

Próbáld meg neki ezt,a rossmannba vagy a dm-be tudsz ilyet venni és rengeteg izben kapható,ha fellépsz a hipp vagy a milupa oldalára,ott megtudod nézni,h milyen izekben kapható,nekem a babám a legjobban a hipp alma-citromfü izüt szereti!:)

2010. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja,és az lemaradt,h a védönönk is javasolta,h ilyen melegben nagyon sok folyadékot kell adni a babának,mindegy mit,csak igyon,pedig hozzáteszem ö is vizpárti,de mondta,h ha nem kell neki,akkor teát adjak!
2010. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 9 és fél hós, én is dilemmáztam ezen kb. másfél hónapja. Ugye, jött a kánikula, gondoltam, séta közben csak nem cicizhet, ha megszomjazik. Próbáltam rászoktatni a cumisüvegre és idő elteltével rájött, hogy jön belőle valami... De a mai napig nem rendeltetés szerűen használja.:) Eleinte Milupás teát adtam neki, de az hamar bebüdösödik az üvegbe, így Szentkirályi ásványvizet iszik - viszont abból is csak összesen max. 1,5 dl-t naponta. Nálunk úgy néz ki, hogy hajnalban 1-2x szopizik, aztán fél 10-kor, majd uzsi után, és este lefekvés előtt. Napközben és ebéd után meg kínálgatom vízzel - több-kevesebb sikerrel. Most majd kipróbáljuk a csőrös poharat is, hátha... Szerintem próbáld meg vízzel kínálni cumisüvegből vagy csőrös pohárból, meglátod, melyikből iszik könnyebben. Amúgy hányszor cicizik egy nap a kislányod?
2010. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kislányom 5x szopizik egy nap. Én is próbálom a cumisüveget, már 2 hónapja ő sem rendeltetésszerűen használja. A pohárból a vizet magára önti, a csőrös poharat pedig egy nagyon jó játéknak tartja, amit lehet rázni és eldobálni. Ilyen kis huncut. Ha kiskanállal kap vizet akkor kiköpi és kinevet...
2010. júl. 13. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van,csak én már a teákat is végigpróbáltam!A cumisüveggel azt játssza hogy bekapja ráharap és tépi ki a szájából (gondolom ti is ezt értettétek nem rendeltetés szerű használaton)ami a 4 fogának köszönhetően hamar tönkre megy!Nálunk cska reggel délben meg utána csak 6-7 között meg elalváskor ciczik,de nappal ne fogad el semmit!Én is ki akartam írni már a kérdést :)

Amúgy én vettem neki merev csőröst is meg szilikonos puhát,csak játszik velük!Tudja hogy jön belőle valami de nem kell neki!Mivel ugye nem régóta ül zokon is veszi ha lefektetem ivváshoz!Én azárt is örülnék mert nálunk így a kevés folyadék miatt a kakilással is gond van,1,5 hónapja hozzátápizunk és sokkal keményebb mint csak az anyatejes ugye :(

7,5 csajszi anyukája

2010. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!