Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is unatkozik, ti mit...

Más is unatkozik, ti mit csináltok otthon?

Figyelt kérdés

Anyukák! 16 hetes a kisbabám nagyon szeretem, gyönyörű, jó gyerek ( EDDIG).

Viszont én nagyon unatkozom, állandóan egyedül vagyunk, meleg van ,nem lehet kimenni sem.

Ez az első baba, úgy érzem nem tudom még egyszer ezt végig csinálni, pedig 3 gyereket terveztünk.


2009. jún. 27. 12:55
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó barátnőm, csak sajna ő Pestre költözött. Most várom hogy felvesznek e fősulira, akkor már biztos nem fogok unatkozni. Én már nem szoptatok, így nem vagyunk időhöz kötve!
2009. jún. 27. 17:42
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

Szijaszija :)

Nekem ugyan meg nincs gyerkoc de a csaladban 3-4 is van (hajjaj!) :)

Nekem csak egy tanacsom lenne, aztan majd meglatod hogy hasznos e.En a tesomtol lattam ezt es neki is van 3 porontya.

Sokszor a gyerekes anyukak csak masik gyerekes anyukakkal ismerkednek es igy legtobbszor csak a gyerek meg az arrol valo cseveges koti ossze oket.

Szoval tesom a terhessegei es gyerekei idejen megismert egy csomo nem-gyerekes csajt/embert es tok jo viszonyba kerultek (neki is porgos munkaja volt) igy amikor otthon volt az aprosagokkal mindig volt akivel valtson par szot a "vilagrol" meg eljarjanak ide-oda (ne csak a jatszoterre) es ezek az emberek a vegen annyira megszerettek a kicsiket hogy tesom sokszor rajuk bizhatta oket par orara vagy eljottek latogatoba.

Pl o olyan helyekre jart, mint:

lakberendezo-tanfolyam

konyvtar

joga-ora

PC tanfolyam

stb... :)

Amugy meg tokre aterzem amit erzel, nem mindenkit elegit ki 100%osan az otthonules, es van aki feleslegesnek erzi magat vagy depresszios lesz.

Sok sikert a fosulihoz!

2009. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod és a jó kívánságot
2009. jún. 27. 19:24
 34/48 anonim ***** válasza:
Én is szerettem a munkám, úgy gondoltam, ha 1 éves lesz a gyerkőc, megyek vissza. Hát, úgy alakult, hogy most kettő és fél éves és járok vele fejlesztésre, mert gubanc volt a szülésnél. Mázlink van, mert sok munkával ugyan, de nagyon szépen fejleszthető, szellemileg ép, csak a mozgásával van elmaradva (önállóan nem jár). Amúgy szerintem már becsavarodtam volna. A kisebbik 6 hónapos, viszem őt is állandóan magammal. Amíg egyedül volt a nagy, volt sok időm, bevallom, a sok eljárkálás ellenére én is unatkoztam. Most, hogy kettőt etetek, itatok, pelenkázok, öltöztetek reggel és még magamra is gondolnom kell, hát, most meg nem érem utol magam. Akkor van nyugi, ha épp egyszerre alszanak, de egyelőre még nem azonos a bioritmusuk.
2009. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%
Az előző nem írta le, de azt sugallta, hogy: SZÜLJ MÉG EGY GYEREKET ÉS MÁRIS NEM FOGSZ UNATKOZNI!
2009. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
:)
2009. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Jó, azért az, h szülj még egyet, sztem a másik véglet. Én mondjuk nem azt olvastam ki abból a hozzászólásból, hanem, hogy mindenki előbb-utóbb unatkozni kezd. Aki a baba előtt mozgalmas életet élt, azt nyilván nem elégíti ki egy idő után kizárólag a házimunka és a gyerek ellátása.

Olvastam egyszer itt valahol, hogy más is unatkozik-e babakocsi tologatás közben. Hát kiderült, hogy szinte kivétel nélkül mindenki, csak a legtöbben azért tolják, mert más is tolja.

Biztos van, akit kielégít ez a nemes feladat (gyereknevelés), van, aki ennél is többre vágyik, nincs ebben semmi különös, szerencsére nem vagyunk egyformák.

A kérdezőnek válaszolva pedig: írtak itt sok jó tanácsot, és tényleg az a jó, ha tudsz magadoknak valamilyen programot csinálni, elmászkálni ide-oda, barátokkal találkozni, kijárni a játszótérre, hátha van ott hasonló gondolkodású szimpatikus kismama, akivel bandázhattok együtt.

2009. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos, hogy unatkoznak az anyukák séta közben:(! Szegény gyerekek!!!

Én soha nem unatkozom, sőt élvezem a nagy sétákat. Közben gyönyörködöm az alvó kislányomban, ha pedig ébren van, beszélek hozzá. Virágot szedünk, kavicsokat nézegetünk, stb. Nekem kivételesen öröm, hasznos és kedvenc időtöltés a babakocsival való séta. Mi a fenének szültök ti gyereket nem értem?

2009. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, ezt az utolsó mondatot most miért kellett? Meg végülis kiknek szántad?


Ezt írta: "Olvastam egyszer itt valahol, hogy más is unatkozik-e babakocsi tologatás közben. Hát kiderült, hogy szinte kivétel nélkül mindenki, csak a legtöbben azért tolják, mert más is tolja."


Itt olvasta, itt válaszoltak rá, azok, akik unatkoznak. Többszázezerből mondjuk 8 anyuka?


És ha unatkozik? Nem attól vagy jó anyja a gyereknek, mert élvezed a babakocsitologatást, ez butaság.

2009. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
szerintem tölthetnéd hasznosan az időt, pl tanulhatnál nyelvet,új szakmát. a nyelvtanulás a legjobb :)
2009. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!