Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is unatkozik otthon a...

Másnak is unatkozik otthon a 10 hónap körüli babája?

Figyelt kérdés
az enyémet egyedül az köti le, ha az ablakból nézegetünk. a játékait már unja, meg az összes többi kacatot ami van a házban. Sétálni meg már nem szeret, állandóan feszíti ki magát a kocsiból.
2009. okt. 29. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van. Tegnap kínomban már hagytam, hogy összetaposson a parkettán pár szál ropit (jól elvolt ezzel egy órát), ma pedig kivettem a fém keverőtálakat, leraktam a földre, és egy kínai evőpálcikával ütöttük őket, mind más hangot adott ki. Ez kb. háromnegyed óráig kötötte le. Amúgy meg nekem még nehezíti a dolgom, hogy járógipszem van.. :(( Hát nem könnyű.
2009. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fú az durva lehet. :(... de legalább megnyugodtam, hogy nem vagyunk egyedül. :)
2009. okt. 29. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a kistesóm 11 hónapos,és rajta is ezt figyeltük meg. Unatkozik,úgyhogy rosszalkodik,nyűgösködik,sír. Igyekszünk minden napra tervezni valamit pl. kirándulás,bevásárlás,vagy séta a kertben-igaz,mostanában már túl hideg van hozzá. Őt sem érdeklik a játékai,viszont mindennel,amit mi használunk-mobil,távkapcsoló,mosógép-imád játszani(a mosógépre imád rámászni,mi meg közben frászt kapunk). A telefonomat annyira összenyálazta,hogy újat kell vennünk. Szerintem Ő az első csecsemő a világon,akinek saját,mp3 lejátszós mobiltelefonja van:))
2009. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 10 hónapos. Messzire kerüli a játékait, inkább próbálja leszedni a tapétát, nyalogatni a cipők talpát, kipakolni az újságokat, leszedni a távirányítókat, mobilokat az asztalról, minden apró szöszt megtalál a lakásban. Egyedül sajnos 3 percig sem játszik el...
2009. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 honapos, igyekszem neki minden napra vmi programot csinalni, kulonben csak szet unja magat a lakasban es szetszed mindent. Pl. megyunk 1x hetente Ringatora, 1x jatszohazba, 1x baba-mama tornara. Ez mar 3 nap, majd meglatogatjuk a dédi mamakat es remenykedem, h az otodik nap hozzam jon valaki latogatoba, aki lekoti kicsit...:))
2009. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sajnos nálunk nincsenek ilyen foglalkozások, kisváros.

a rokonok meg barátok mid más városban vannak. :(((

2009. okt. 30. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!