Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is unatkozik, ti mit...

Más is unatkozik, ti mit csináltok otthon?

Figyelt kérdés

Anyukák! 16 hetes a kisbabám nagyon szeretem, gyönyörű, jó gyerek ( EDDIG).

Viszont én nagyon unatkozom, állandóan egyedül vagyunk, meleg van ,nem lehet kimenni sem.

Ez az első baba, úgy érzem nem tudom még egyszer ezt végig csinálni, pedig 3 gyereket terveztünk.


2009. jún. 27. 12:55
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

értem miről beszélsz. szerintem a nagy többség(azért nem irom hogy mindenki mert így is le leszek szavazva) átél ilyen mélypontokat. Nekem is volt. de egy kicsit nagyobb lett a babám (10 hónapos) több mindent tudsz vele csinálni, értelmesebb lesz jobban elleszel és elszáll az unalom is.

olvasd el a Kramer kontra Kramer könyvet. ebben az időszakban jó lesz és majd másképp látod majd a dolgokat.

2009. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
82%

Majd visszasírod még ezt az időszakott :)

pár hónap és nemigazán lesz ilyen nyugis,pl amikor már mászik!Majd akkor minden figyelmedett leköti,mindig szaladhatsz utána :)

Tapasztalat,enyim is kb 5 hós koráig volt nyugodt baba,elvolt egyedül,de amint elkezdett felfedezni új dolgokat,hogy ő miket tud csinálni,na akkor ez megváltozott :)

2009. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom, úgy érzem lassan megőrülök. Nem vagyok egy barátkozós ember, ráadásul egy kis faluban lakunk. Szóval kész csőd!
2009. jún. 27. 13:04
 4/48 anonim ***** válasza:
82%
Biztos hogy nem olyan egyszerű a dolog mint ahogy azt elképzeljük, de én nagyon szívesen cserélnék veled. Tavaly az 5. hónapban vesztettem el a babámat, akire nagyon sok évet vártunk. Azóta ismét próbálkozunk egyenlőre sikertelenül. Nagyon várom már hogy én is a gyermekemmel tölthessem az időmet, az se lenne baj ha nagyon egyhangú lenne a dolog. Biztos nem könnyű neked sem, főleg ha elötte pörgős életet éltél.
2009. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Én is elvesztettem az első babát, igaz még csak 9 hetes volt. Ezzel a babával 14 hónap után lettem terhes. Szorítok nektek.
2009. jún. 27. 13:11
 6/48 anonim ***** válasza:
80%

Múltkor egy anyuka arról számolt be, hogy mennyire utája és unja az esti fürdetéseket.

Hát, pedig még elég sokáig kell ezt az unalmas műveletet gyakorolnia!

Meleg van?

Árnyékbn is jókat lehet játszani, levegőztetni a popsiját, kicsit pancsolni...mondókázni, maszírozni...nevetgélni, csikizni. Találd fel magad!

2009. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Ezeket mind csináljuk, de ne mond hogy te állandóan 100%-os vagy?
2009. jún. 27. 13:18
 8/48 anonim ***** válasza:
12%
Nem, de törekszem az lenni, azzá válni, mindkét gyermekem számára.
2009. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
58%

Én meg mit nem adnék egy kis időért, amikor unatozhatok...Nekem is jó a lányom, leszámítva, hogy mindig is keveset aludt. Minden házimunkát rohanva csinálok, takarítani alig van időm, vaslani is úgy tudok, hogy közben huzogatja a madzagot, és fél kézzel a gyereket fogom...

Igaz, lányom ár 1 éves...

Menjetek korán sétálni, ha fent van a kicsi, mi már 7-7.30-kor kimegyünk, vagy este 6 után.

És ha nem vagy barátkozós, szerintem ne sírj, hogy unatkozol. Én is falun lakom, vannak kismamák, tessék ismerkedni,együtt menni sétálni, és mindjárt nem lesz olyan unalmas! Csak ne sajnáltasd magad, hanem nyisd ki a szád, és barátkozz! (vagy ne sajnáltasd magad!)

2009. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
17%

Így van!

Ha unatkozol takarítgass, tegyél-vegyél a lakásban, addig a picit tedd úgy, hogy láthasson téged. Hasznos időtöltést!

2009. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!