Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden gyerekorvos felrántja...

Minden gyerekorvos felrántja a bőrt a kisfiúk kukacán 1 éves korban, ha az még le van tapadva?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
remélem már nem ilyen barbárok
2009. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Sőt.. a kisfiamnál 7 hónaposan állapítottak meg fitymaszűkületet és a dokibá' azt mondta, hogy ha nincs komolyabb panasz, akkor 2 éves koráig várnak, hátha magától "elmúlik". Persze, nekem óvatosan húzkodnom kell minden fürdésnél!
2009. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mert a mi körzetünkben aki van gyerekorvos az anyukák elmondása szerint az 1 éves vizsgálaton minden babán megcsinálja.

Csak azért érdekel,hogy ebben a témában egyetértés van e az orvosok között...?

2009. jún. 26. 21:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésre nem tudom a választ...

csak el akartam mondani, hogy amikor voltunk a 6 hetes vizsgálaton, akkor kérdeztem, hogy mi lehet az a fehér valami, ott a kukacán a bőr alatt... mire ő... hol itt? és felhúzta egy jó darabon... a gyerek nem sírt, ne fájt neki... megmutatta, hogy kell takarítanom, és húzogatnom naponta, és csinálom is... adott még egy kenőcsöt is, hogy néha kenegessem, nehogy berepedezzen... most 6.5 a fiam, és látszik már a kis makk rész teteje

2009. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém folyamatosan nézegette aztán az egyik vizsgálaton úgy meghúzta szegénykémnek,hogy vagy 8helyen beszakadt.a férjem mondta,hogy ez nem fáj és sokszor van,hogy teljesen jó már neki ,de van,hogy vissza szűkül.Nekünk diprosalic krémet írt rá a dr nő és mondta ha beszakad és bepirosodik kenjem be.tényleg nagyon jó másnapra nyoma sincs a gyulladásnak.Most voltunk épp tegnap előtt az egy évesen és azt mondta ,hogy 5éves korra kell rendesen felszakadnia addig szépen lassan meg kell húzni este fürdéskor vagy utána mikor kicsit kiázott és felpuhult ,de ne bántsuk.1éves baba mamája
2009. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És akkor mit tudok tenni?Ne engedjem?
2009. jún. 26. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne! Olvasgasd: www.korulmeteles.hu
2009. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
vagy ne engedd, vagy válts dokit. ahhoz jogod van!
2009. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Én írtam a krémet...ha minden alakalommal megcsinálja én rászólnék és megkérdezném miért kell a gyereket megkínozni mindig,főleg ha nem jött még neki fel annyira-ha nem tud normális választ adni vagy megkérem,hogy ne nézze a fütyijét és megmondanám,hogy inkább elviszem majd sebészhez vagy tényleg orvost váltanék-ez attól függ mennyire tartod jó dokinak,hogy csak ez a gond vele vagy más is,mert ha más is akkor ne gondolkozz jogod van váltani-mi sem a körzetünkhöz tartozunk-már nem is oda mentünk de nem bántam meg,mert nagyon rendes.1éves baba mamája
2009. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,akkor megnyugodtam,hogy nem biztos,hogy ez a felrántásos dolog a legjobb megoldás.

Na de ezek az orvosok...

2009. jún. 26. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!