Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kóstoltátok már a Hipp babakek...

Kóstoltátok már a Hipp babakekszet, vagy a tejpépeket, vagy a Kecskeméti bébidesszerteket? Nagyon édesek.

Figyelt kérdés
Némelyik 4 hónapos kortól adható, de annyira édes, hogy még nekem is sok, pedig édesszájú vagyok. A Hipp babakeksz vetekszik bármelyik édes keksszel. Ti adjátok ezeket a babáitoknak? Hogyan fér ez össze a mai táplálással, mi szerint lehetőleg cukrot ne adjunk. Nem hizlalóak ezek egy babának?
2009. jún. 25. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a Hipp babakeksz szerintem egy kalap sz*r.legalábbis amit én kifogtam.olyan nagy darabokban tört le,hogy majd megfulladt a babám,hiába voltunk ott....tejpép szerintem nem olyan édes,én a 6h gyümölcsöset vettem eddig,most DMestet és jobb állagra.kecskeméti desszert az a gyümölcs?mert szerintem azok nagyon finomak :-) fiamnak is ízlik.Inkább egyen ilyent,amit tudom hogy nekik fejlesztettek ki,mint valami mást.Én mondjuk az italokon akadtam ki,szinte alig kapni cukormenteset!
2009. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én mindent megkóstolok, amit a babámnak adok. Sajnos nem csak a kecskeméti bébidesszertek, hanem az összes elég édes. A tejpépeket én nem szeretem, nagyon ritkán adom a kislányomnak. A babakeksz szerintem is édes, bár csak néhány napja vettem először a 10 hónapos lányomnak és csak nagyon ritkán kap belőle. A cukor hizlal, ez biztos, tehát csak csínján szabad vele bánni. Épp emiatt nem adok pl. tejpépet se szívesen, főleg, hogy még szopik a babám.
2009. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tényleg elég nehéz normális összetételű bébidolgokat venni. univernek és a nestlenek vannak még cukormentes bébidolgai, én azok közül szoktam venni neki inkább. meg amit tudok, megfőzök azért neki. babapiskótát szoktam adni neki vagy bio kölesgolyót. vettem hippes babakekszet, de nagyon vacak. összevissza tört a kezében ahogy megmarkolta, és mire a szájához ért, már csak a szőnyegen voltak a darabjai. el is vettem tőle, én eszegetem meg, ha rágcsálni támad kedvem. a babapiskóta is cukros ugyan, de legalább meg tudja fogni rendesen, és tudja rágcsálni.
2009. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

az én babóm tejpépet egyáltalán nem fogadta el, több izben is kipróbáltuk.

Hipp kekszet csak 9-10 hós korától kapott, kb. heti 2 darabot. Én megkóstoltam, elég semleges íze volt.

A desszerteket és bébi papikat szerette a babóm, de csak olyankor kapott ilyet amikor nem volt időm főzni, vagy nem otthon evett.

A mai táplálási elveket csak nagyjából követtük, követjük. Például tejet és lisztes term. csak 1 éves kora után kapott, és akkor is csak kis mennyiségben, fokozatosan emeltem az adagokat. 17 hóig szopizott, tejet csak utána kapott, de előtte kipróbáltunk pár babatejet, amiket nem fogadott el. A tejcukorra (laktóz), mint pár hete kiderült allergiás, tehát csak savanyított tejterméket kaphat(joghurt, tejföl, túró, sajtok).

Viszont heti 1-2 alkalommal kap csokit vagy túró Rudit, ha pedig vendégségbe megyünk előtte nasizhat mogyorót, ropit és "chio halacskát" - hogy ne a házigazdát "egye ki a vagyonából". Sokat nem eszik 10-15 szemet, semmi baja nem lesz tőle. Édességet meg azért kap néha, hogy elkerüljük nagyobb korában a függőséget, igy tudja h időként kap egy keveset, nem lesz az, h -hú, kaptam egy tábla csokit-mind megeszem, most, rögtön. -

Ennek ellenére nincs elhízva a babóm, inkább vékonyka, pedig elég jól eszik.

20 hós, 10,4 kg, és 87 cm.

2009. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A babakeksztől nekem is majdnem megfulladt a babám, mert túl nagy darabban tört le, és nem elég omlós, hanem kemény. Soha többé nem adok olyat. A jó éjt papi tejbegriz viszont nagy sikert aratott.. :-)
2009. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En mindent megkostolok eloszor,ugy adom neki.A bebidesszertek szerintem tul edesek,en magam csinalok neki gyumolcsot.A kekszel nincs semmi bajom.A tejpepeket valtva adom(mildibe,milupa,sinlac).Nekem a sinlac jott be,mert nem annyira edes,de a babam szereti mindegyiket.
2009. jún. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
34%
Az én kisfiam nagyon szereti a hippes babakekszet! Én például csak baba termékeket adok, semmiféle háztartási keksz , babapiskóta, túró rudi..1 éves múlt
2009. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!