Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez az esethez?

Mit szóltok ehhez az esethez?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk a kisfiammal kórházban. A mi kórtermünkben volt egy 1 éves kislány, 1 hónapja kómában, belefullladt a kerti tóba...

Egy napig láttam a szenvedését, nagyon megrázott, talán sosem épül fel. Hogyan történhet meg ilyen szülői felügyelet mellett?


2009. jún. 24. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tragikus az biztos!de nem mindig a szülő a felelős.a baj az hamarabb megtörténik és mindig könnyebb mást elítélni!
2009. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, hogy ki vigyázott épp rá, és mi történt...

Szegény szülei...

Hogy lehet ezt túlélni?

Hogy lehet ilyenkor nem megőrülni?

Jaj... kár volt elolvasnom a kérdésedet...

2009. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, h mennyi idős a babád, de mikor elkezdenek menni, 1 mp. alatt is történhet bármi... persze nem hagynám kint a kertben egyedül a világért sem, és sehol máshol, ezért mindenhová viszem, még ha wcre megyek, akkor is viszem magammal, de szerintem a szülőknek elég fájdalom ez és gondolom nem szánt szándékkal csinálták, v engedték...
2009. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
húú ilyen is van tragédia! Nagyon észnél kell lennünk régen még az emésztöbe fulladtak be most meg a medence a tó a veszély!
2009. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Állítólag (a nővérkék pusmogták) kb fél óráig nem vette észre az anyuka, hogy nincs körülötte a kislány. Ezért volt sokáig eszméletlen, újra kellett éleszteni...
2009. jún. 24. 21:28
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem a szülőket akarom elítélni, de talán ha ti is láttátok volna a kislányt...

Olyan pici, magatehetetlen, kiszolgáltott. És az biztos, hogy nem az ő hibája, hogy ilyen helyzebe került... Nagyon kivagyok az élménytől...

2009. jún. 24. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Bocs nem bántani akarlak, de ezt nem kellett volna ide kiírnod. Szerintem mindannyiunkat sokkol egy ilyen téma.
2009. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én amíg kicsi volt a gyerek,ha nem tudtam rá figyelni a dolgom miatt,mindig betettem a járókájába,még akkor is ha WC-re mentem,vagy ajtót nyitni valakinek.Jobb félni,mint megijedni alapon.
2009. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Miért nem kellett volna kiírnom? Szerintem ez mindannyiunkat érintő téma... Ti is tapasztalhattok bármikor ilyet (mi sem terveztük a kórházi tartózkodást).
2009. jún. 24. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hétvégén élményfürdőben voltunk, ahol a férjem húzott ki a víz alól egy 3-4 éves kis gyereket, úgy hogy a szülei ott voltak 5 méteren belül és semmit sem vettek észre az egészből. a baj sajnos meg van pillanatok alatt, nem kell ahhoz felelőtlennek lenni, elég egy fél pillanat is, amikor nem vagy résen. bár én mondjuk fokozottan veszélyes helyeken, mint pl. kerti tó vagy strand, még inkább kinyitom a szememet és jobban vigyázok, nehogy baj legyen.
2009. jún. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!