Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a sajnálatos...

Mit szóltok a sajnálatos esethez-18 hós baba meghalt?

Figyelt kérdés
Biztos hallotatok róla,hogy nemrég 1 anya rátolatott a másfél éves babájára,a járdára letette,de a pici elmászott onnét és a kocsi mögé került,a pelenkája beakadt az autó kipufogójába,anyja nem vette észre.Ma olvastam,meghalt a pici.Szerintem nagyon felelőtlen volt az édesanya.Kinek mi a véleménye?
2011. júl. 27. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem épp elég csapás ez neki! Miért kell még itt is rátenni egy lapáttal?!

Attól mitől jobb, ha mindenki ócsárolni kezdi az anyukát? Attól neked például jobb lesz a napod??

2011. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

bocsánat !! én ugyanezt a kérdést tettem fel, és úgy

leugatott itt egy-két anyuka hogy mit csámcsogok ezen a témán mert én is írtam hogy hogy lehetett ilyen felelőtlen.

meg hogy én biztos szuper anyuka vagyok hogy velem ez nem fordul elő stb stb...

2011. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

NA TESSÉK !! LÁTOD?

téged sem kímélnek

2011. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

szerintem mindenki tanult ebből az esetből

és ez nem csámcsogás, hanem igenis követendő példa hogy

ezek után mit ne tegyünk gyermekünkkel ha épp el akarunk menni otthonról

vagy bébihordózóba kell betenni, vagy járókába

igen fontos hogy megbeszéljük ezeket, egymás hibáiból tanul az ember, nem fikázni kéne egymást !

2011. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
az a véleményem, hogy nincs hozzá se közünk, se jogunk, hogy ezt egy ilyen fórumon kitárgyaljuk. természetesen van róla véleményem, de ebben az esetben inkább megtartom magamnak. azért ez elég súlyos dolog ahhoz, hogy tiszteletben tartsuk a hozzátartozók érzéseit, semmint elkezdjünk fröcsögni bárki felelősségéről.
2011. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem fröcsögni való téma, de okul belőle az ember.
2011. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elsőnek:én nem ócsárolom az anyukát, azzalhogy felelőtlen volt sztem mások is egyetértenek,csupán a véleményemet irtam le.Nem lesz jobb a napom,engem is megrázott a dolog,sajnálom nagyon a picurt,az édesanyát őszinte legyek,annyira nem,s lehet most megint pocskondiázni...

Második válaszoló:bocsánat,nem olvastam a kérdéseket,rég jártam már itt és ma gondoltam benézek.Akkor te is le lettél "irva" mit foglalkozol ezzel a sajnálatos esettel?


Sztem is fontos megbeszélnünk a meglátásokat,véleményeket mert bizony a hibáinkból tanulunk,sajnos az ilyen rossz kimenetelűekből a legtöbbet...

Nekem van 2 gyermekem és soha eszembe nem jutott,hogy mielőtt autóba ülök,ne őket kössem be először,mert bármikor kifuthatnak,autó elé-alá,a gyerekbe nem lehet megbizni.Mindig előszőr őket teszem-kötöm- be az üléseikbe,aztán jövök én és inditom a kocsit.Ez alapvető dolog sztem.

2011. júl. 27. 17:18
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Én is hallottam az esetről, és valóban nagyon sajnálatos dolog. Amúgy meg miért ne leheten ezt itt megbeszélni, nem kell a kérdezőt leszólni.

Gondold el az anyuka valóban felelőtlen volt, de egész életében ezzel a tudattal kell élni, hát ennél nagyonn bűntetés nem is kell, azt hiszem. Nagyon sajnálom a picit, és részvétem a családnak.

2011. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Én személy szerint sajnálom mind a kicsit mind az anyukát.

Szegénynek elég lesz a sorsa.

De úgy érzem máshogy is megoldhatta volna a "gyermek elhelyezését" míg kitolat.

2011. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sajnálom a picúrt és a családot is. Hatalmas tragédia. Bár az én kislányom még csak 8,5 hónapos, de biztosan (ezek után hatványozottan) oda fogok figyelni.
2011. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!