Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kinek van igaza?

Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2 honapos babàval itthon vagyok, szoptatom. A pàrom minden nap azzal jon haza, hogy micsoda rendetlenség van itthon..pedig én megteszek minden tolem telhetot-mihelyt alszik a picur, rendet teszek, de hiaba, valami mindig marad..nektek mi a tapasztalatotok, ti hogy birtàtok a hàzimunkàt a babàval?? a pàrom szerint képtelen vagyok megszervezni a napomat, ezért van "kupi"-ami szerintem nincs is igazàn...a csalàdomtol tàvol élek, a kornyéken senkit nem ismerek-igy egyedul vagyok a picivel egész nap..
2009. jún. 24. 15:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát ez borzasztó...nekem se minta férjem van,de amiket itt olvasok az mindennek a teteje? Ők otthon ezt látták? Általában a pasik akkor lesznek ilyenek,ha otthon ők a mama kedvencei,akiknek a shegge is ki van nyalva fiatal korában,ezért gondolják,hogy ez a világ rendje.Én tutira már fejbevágtam volna őket.A kedves kérdezőét is,és a többi elkeseredett anyukáét is,akik beszámoltak a párjuk hülyeségéről.És mondjuk ezek az apukák hétvégén mit csinálnak?
2009. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Áhhhh, két hónapos babával én még hálóingben mászkáltam kialvatlanul, nemhogy takarítsak!!!! Neked van igazad!

Segítsen a férjed, kérd meg!

Én 3 hónapos kora körül kezdtem főzni, de még most sem főzök minden nap, pedig már 9 hónapos. Mostanában kezdtem együtt takarítani a babával, eddig mindig csak akkor, ha a férjem elvitte, és egyedül voltam.

Neked van igazad!!!

2009. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

az én párom is beszólogatott. eleinte, mikor a babó kicsi volt, én még tök kész voltam lelkileg, külföldre költöztünk, ő itteni, nekem minden új volt, ráadásul a babával voltam teljesen egyedül hetekig... mikor szólt, sokszor sírtam, mert lelketlennek éreztem, és igazságtalannak.

na aztán mikor pár hete megtalált azzal, h koszos a szagelszívó, ráadásul nem is volt az:) durván elküldtem. aztán másnap próbálkozott a hűtővel.... aztán a sors úgy hozta, h itthon volt hétvégén és látta, h mivel telik 1 nap baba mellett. azóta kuss van... sőőőőt! este megjegyezte, h ő ezt 3 órán át sem tudná csinálni. én meg mondtam neki, h többé a ku..a életbe nem akarom meghallani, h nekem a rendről tart kiselőadást bármilyen stílusban is...

2009. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én a szerencsésebb oldalhoz tartozom, az én férjem nem szól be, tisztában van azzal, hogy mit is csinálok egész nap. Bár minden pasi ilyen lenne!

Ő sem angyal, mert szereti szanaszét hagyni a dolgokat, de soha nem reklamál, hogy miért nincs főtt étel, miért szalad a lakás....

Ha nekem be merne szólni, olyat mondanék, hogy nem állna meg a lábán. Feleségek vagyunk, nem cselédek, ez biztos!

Sajnos azt kell mondjam, hogy kevés az a pasi, aki tud változni és képes lesz bármikor is 100%-ig felfogni, hogy egy nő mennyi mindent csinál. Gyerek, házimunka. Plusz ha visszamegyünk melózni, akkor gyerek, házimunka, meló. Nekik meg meló. Igazságtalan. Akkor érthető, ha nem nagyon tud besegíteni, mert főállás, másodállás,...

2009. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!