Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kinek van igaza?

Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2 honapos babàval itthon vagyok, szoptatom. A pàrom minden nap azzal jon haza, hogy micsoda rendetlenség van itthon..pedig én megteszek minden tolem telhetot-mihelyt alszik a picur, rendet teszek, de hiaba, valami mindig marad..nektek mi a tapasztalatotok, ti hogy birtàtok a hàzimunkàt a babàval?? a pàrom szerint képtelen vagyok megszervezni a napomat, ezért van "kupi"-ami szerintem nincs is igazàn...a csalàdomtol tàvol élek, a kornyéken senkit nem ismerek-igy egyedul vagyok a picivel egész nap..
2009. jún. 24. 15:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

ekkora baba mellett neked a pihenés meg a regenerálódás a dolgod,nem a kuppakolás. és miaz h ő nem segít mert h dolgozik?? miért te nem? a pasik nagyon el vannak tévedve,azt hiszik h a babával lenni egy gyaloggalopp,egy nyaralás..

cserélnetek kéne

2009. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is gyakran jött ezzel haza,hogy kupi van.

Mondtam, ha nem tetszik pakolj össze.A válasz az volt mint nálad:Ő dolgozik....na és én se a fenekemet vakargattam.Egy ideje már nem szól semmit, ha valami kimarad megcsinálja:)Igaz mi már nagyobbak vagyunk.Majd később lesz időd mindenre,ne hagyd magad!!!!

2009. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

hát, sajnállak. később még sok gondotok lesz az az érzésem:-( Nagyon nem látja át a férjed, mit is takar egy gyerkőc. sem időleg, sem nevelésileg, sehogy. Én azt mondom, próbáld meg már most, hogy hétvégén minél többször hagyd otthon kettesben őket. ha a férjed nem dolgozik, kérj tőle egy fél órát, órát. időzítsd úgy, hogy a gyerek ne akkor aludjon, menj el intézni a dolgokat, postára, bankba, tök mindegy mit találsz ki, amit intézni kell. kelljen vigyáznia a gyerekre, az a lényeg! csinálj nyugodtan az egy órából kettőt, hadd "szenvedjen" egy kicsit a férjed! hamar rá fog jönni, hogy nem hobbiból van rendetlenség a lakásban! és még etetnie nem is kellett a gyereket. csak lefoglalni, és elaltatni mondjuk. majd megtudja mekkora feladat ez! ne aggódj, a gyerkőc kibírja azt a néhány órát nélküled!

szerintem egy próbát megér, hátha kicsit átértékeli a férjed a dolgokat! Kitartás!

2009. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tudod, nálunk is gyakran ez van. Ő a mártír, a nagy önfeláldozó, hogy napi 8 órát dolgozik. Én meg 20-at, de kit érdekel? Szoptatni kell, a gyerek randalírozik éjjel, nappal sem alszik...De legyen mindennap friss zsömle, más ebéd, tiszta és vasalt ruha, meg a ház is csillogjon! Na, nekem is ettől van herótom már. Úgy érzem, nekünk van igazunk, mert én tiszteletben tartom, hogy dolgozik, de amit én csinálok az sem majdnemleírtamhogymi vakargatása. Állj te is a sarkadra, én is ezt teszem, ha értelmes rájön, ha meg nem...Úgy kell neki.
2009. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem 3 honapos babàm van.

Baba elöt a lakàs csilli-villi volt,most ha valaki csenget,2-szer is meggondolom,nyissak-e ajtot,a kupi miatt.

Én örülök ha este eljutok oda hogy zuhanyozhassak..

Kaja meg mindig a leggyorsabb kaja van az asztalon.Az én férjem is sokat reklamàlt,aztàn egy nap dühbe jöttem,simàn a kezébe adtam a gyereket,és oda szoltam,majd este talàlkozunk..

Igaz csak 2 orahosszàra léptem le(tàpszeres baba)de mire visszamentem,a kupi ott volt.

Ràkérdeztem,miért nem takaritott,azt vàlaszolta,a baba nàla volt...

Na mondom,akkor ugye nekem se baj ha nem takaritok,mikor a baba elfoglal?

Aota ugy megvàltozott.

Munka utàn àtveszi a bébit,én meg a 2 orahossza alatt összeràmolok.

Hétvégén nagytakaritàs(olyankor egész délelött itthon van)

Ne legyen büntudatod!!!!!!!

2009. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

mondd neki, hogy lepjen meg egy mosogatógéppel ;D

én anno ezt kértem kísérőgyűrű helyett az esküvőnk előtt, azóta is áldom az eszem :)

2009. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
koszi a gyors vàlaszokat...az az igazsàg, hogy egyszer màr magàra hagytam egy féloràra a babàval, és..pont mikor beléptem az ajton hallottam, hogy ràkiabàlt a babàra, mert egyfolytàban csak sirt..nagyon el vagyok kenodve, nem nagyon merem magukra hagyni ezek utàn..jelenleg nincs anyagi hàtterem sem, igy egy ideig fuggom is tole..mindegy, majd csak lesz valahogy..koszi mégegyszer..:((
2009. jún. 24. 16:55
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem, hogy én vagyon egyedül ilyen szerencsétlen. Több kérdésnál láttam, hogy a férjek besegítenek, megértőek, stb. Nagyon elkeseredtem, hogy vajon én miért nem tudom megértetni a párommal, hogy nem lógatom a lábam itthon. Két kisgyerekkel vagyok itthon, nincs köztük 13 hónap. A kicsi most négy hónapos. Minden nap főzök. Igyekszem takarítani, mosni, vasalni. Sok idő elmegy a sétával, és azért valamikor egy kicsit a gyerekekkel is kell foglalkozni azon túl, hogy peluscsere, etetés stb. Közben tavaly terhesen kigazoltam a kertet (hatalmas nagy kertünk van), idén csináltam kiskertet, befüvesítettem egy másik részét. Én festem az ajtókat, ablakokat. Szerelgetem amit kell. Ő meg annyit mondott, hogy baj van a hozállásommal, mert hogy ez nem megy úgy, hogy ő húz, én meg semmit sem csinálok. Az, hogy ő húz annyiból áll, hogy eljár dolgozni, de a keresetét nem adja haza, mert a gyerekeknek majdnem mindent én vettem meg idáig. Ő néha elmegy bevásárolni, de annak a fele a magának vásárolt nasi, meg sör. Itthon tesz-vesz, ha éppen kedve van, de általában nincs kedve. Ja, ha hazajön és éppen szoptattam, akkor néhány nap múlva szóvá teszi, hogy nem pattantam, hogy elétegyem a vacsorát. Kérdeztem tőle, hogy szerinte le kellett volna tennem a picit, hogy őneki enni adjak? Erre a válasz az volt, hogy elém tetted a vacsorát, vagy sem? Nem kell a mellébeszélés. Most hogy lehet egy ilyen emberrel megbeszélni bármit is? Szóval megértelek, de látod vannak még rosszabb élettársak is. Hogy finoman fogalmazzak "bunkóbbak". Hiába szeretem a páromat, néha már ez jut csak róla az eszembe. Már nem is szívesen csinálok neki semmit.
2009. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs igaza a férjednek! Sőt, inkább segíthetne, ahelyett, hogy ilyen megjegyzéseket tesz! Amíg ilye kicsi volt a fiam mint most a tiéd szinte semmi házimunkát nem tudtam csinálni, szerencsére nálunk a férjem segített, és néha anyu is eljött. Azért mert otthon vagy még nem azt jelenti, hogy semmit nem csinálsz, hiszen a pici nagyon is le tudja foglalni az embert.
2009. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

17:18 vagyok megint

Nem szeretném elviccelni a dolgot csak hirtelen eszembe jutott ez a vicc, ami nekem nagyon tetszett és kicsit talán idepasszol:

Apuka megy haza, rémülten látja, hogy a kertben szanaszét minden, bemegy, a lakásban szintén szétdobálva a játékok, konyhában minden edény koszos, a gyerekek összevissza szaladgálnak a lakásban, kupi mindenütt. Apuka ijedten keresi a feleségét, akit az ágyban olvasgatva talál meg.

Anya erre azt feleli: Minden nap mikor hazajössz azt kérdezed, hogy "Mi a f*szt csináltál egész nap?" Hát, most nem csináltam.

2009. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!