Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kinek van igaza?

Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2 honapos babàval itthon vagyok, szoptatom. A pàrom minden nap azzal jon haza, hogy micsoda rendetlenség van itthon..pedig én megteszek minden tolem telhetot-mihelyt alszik a picur, rendet teszek, de hiaba, valami mindig marad..nektek mi a tapasztalatotok, ti hogy birtàtok a hàzimunkàt a babàval?? a pàrom szerint képtelen vagyok megszervezni a napomat, ezért van "kupi"-ami szerintem nincs is igazàn...a csalàdomtol tàvol élek, a kornyéken senkit nem ismerek-igy egyedul vagyok a picivel egész nap..
2009. jún. 24. 15:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
esetleg Ő is elpakolászhatna? mint lehetőséget én bizti felajánlanám. Egyébként egy 2 hónapos baba mellett az ember örül, ha legalább felöltözik az ember és még fogat is mos.(csak viccnek szántam, de én tényleg elfelejtettem néhanap, csak du jutott eszembe...)
2009. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza a férjednek. Az enyém fél éves, és tudom milyen az, hogy délben jutok el odáig, hogy felöltözzek. Hagyd rá, vagy mondd meg neki, hogy pakoljon el ő.
2009. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra és mondd meg a párodna HOGY NEM BEJÁRÓNŐ VAGY, HANEM ELSŐ A GYEREK!!

Lassan majd kialakul a napirend, és egyre jobban be tudod osztani az idődet. Ha meg hazaér,segítsen, ne dirigáljon. (Hú de felhúzom magam az ilyen "társakon".)

2009. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban is mondhatom, Neked van igazad!! Maradjon otthon egyszer a párod! Bár akkor sem tudják, mert megélni, meg szemlélni, végignézni, nem ugyanaz! És olyan rossz, hogy még neked kell magyarázkodnod! Nem tudom a megoldást, de elmagyarázhatnád neki szépen részleteiben, miből is áll az, hogy az ember egész nap otthon van és babázik..... +++
2009. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Az uradat igencsak helyre kell tenni, néha nézhetné a spetrumon a "mamit akarom" c. műsort. Mért nem segít neked, és akkor nincs kupi? Adj neki munkát ha ennyire ráér nézegetni a lakást. Ne hagyd magad, neked most a babával kell foglalkoznod, a lakás ilyenkor másodlagos.

Az én babám is 2 hónapos, én úgy oldom ezt meg, hogy minden nap amikor alszik a baba, csinálok vmit. Egyik nap mondjuk portörlés, másnap porszívózás...stb. Az én páromat nem izgatja a lakás, tudja hogy úgy is meg fogom csinálni. A baba a legfontosabb!!!

2009. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
hát nincs igaza a férjednek!a baba sok idödt igényel nagyon!mond neki meg,hogy ha nem tetszik a kupi,akkor rakj rendet!az enyém 9hós,állandóan takaritok,de soxor igy is szalad a ház!
2009. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is el szoktam felejteni néha a fogmosást, sőt az arkrémezést is, meg is látszik. Asszem napirendet kell írnom magamról:S):))
2009. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
persze, ezt mondtam én is..a vàlasz erre az, hogy o dolgozik én meg itthon vagyok egész nap-quasi a rend az én dolgom a pénzkeresés meg az ové..
2009. jún. 24. 16:01
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs segítségem, és lesz...m, ha nem jut mindenre időm. A baba a legfontosabb, és szerencsére ezt a párom is belátja. Szerencsére azt is felfogja, hogy nem egyszerű beosztani az időt, amikor az ember napja diribdarabkákból áll egy pici baba mellett. A párod akár segíthetne is neked, ahelyett, hogy bánt. Nálam még az is nehéz volt, hogy másfél évig kb. összesen vagy 4 éjszaka aludtam egyben max 5 órát. Amikor épp időm volt napközben, néha akkor is mint egy lassított zombi ténferegtem, miközben a dolgomat is megcsináltam, de mindenre dupla annyi idő kellett. Most 1-2 hete átalussza a babám az éjszakát, remélem, hamarosan felfelé ível a pályám az energiám terén! :)
2009. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
erre azt kell mondani h itthagyod neki a picit egész napra fejsz le nekik tejet..és lássa el a picit és rend is legyen a lakásba...
2009. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!