Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ennyire megvisel...

Normális hogy ennyire megvisel? Babócám 10 hónapos és úgy néz ki teherbe estem.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tarthatom meg, de a szívem szakad meg érte. Hogyan vészelhetném át úgy hogy a kisfiam ne érezze meg a szomorúságomat?
2009. jún. 24. 07:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem ezen kellene agonizálnod, hogy a 10 hónapos babád megérzi e a szomorúságodat, vagy sem.....!!!
2009. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tarthatod meg?


Nem ítéllek el, vagy ilyesmi, csak kérdezem.

Semmiképpen nem tarthatod meg?


Na jó, most ezzel baromira nem segítek neked, gondolom iszonyú érzés, de ha tudnál megoldást találni arra, hogy megtarthasd, akkor nem szakad meg a szíved...

Meg az enyém sem...

2009. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerintem épp elég rossz nem kéne beszólni kedves első válaszoló. Amúgy meg komoly okom van rá ami nem publikus. Csupáncsak lelki támogatást kértem. Aki elítél az kérem ne írjon mert csak ront a helyzeten. Köszönöm.
2009. jún. 24. 08:13
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy ennyire megvisel, mert látod a saját babád példáján, hogy milyen szép és aranyos baba lesz (lenne)belőle. Nem tudom, hogy milyenek a körülményeitek, de szerintem nagyon meg kéne gondolni az abortuszt. De a kérdésedre válaszolva: szerintem a babád mindenképp érezni fogja a szomorúságodat, nagyon érzékenyek még az antennáik ilyen korban. Talán még több odafigyelés, közös játék, dédelgetés...
2009. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Itt a kérdés, hogy amikor a mostani babáddal teherbe estél és ikrek lettek volna, akkor is az egyiket eldobod magdtól? Mert ugye elöfordúlhatott volna.

nem ítéllek el, se lebeszélni nem akarlak az abortuszról, de nagyanyám 3 gyermeket nevelt mikor meghalt a testvére akinek 1 gyermeke árva házba került volna és azt mondta ha 3-nak van helye akkor 4-nek is.

2009. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Természetesen ha ikrek lettek volna nem lett volna.... de nem lettek. Szerintem felesleges azon elmélkedni hogy mi lett volna ha a lényeg hogy most mi van. Az orvos azt mondta 6 hetes de még nem látni életjelenséget menjek vissza 2 hét múlva. Na de addig?
2009. jún. 24. 08:28
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

Első válaszoló vagyok!

Nem lehurrogni kell, hanem védekezni. Felnőtt anyuka vagy!Nem kell senkinek kioktatni, hogy mi a felelősség... Aki elítél, ne írjon???? Szerinted ki ért egyet, egy abortusszal???Hát én nem foglak támogatni, sajnálom....

2009. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Le.... hogy támogatsz e vagy sem nem vagy a helyemben és nem is kívánom hogy ott legyél. Nyilván nem tudsz mindent és ennek függvényében még 1x kérlek ne írj. De ha gondolod írj privátba és ott elmondhatom.
2009. jún. 24. 08:38
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szilárdan úgy gondolod, hogy nem tudod vállalni, már most szólj az orvosnak, nem kellene várni még két hetet...


harmadik

2009. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt ezt a kérdést a babás oldalra kiírnod...

Itt segítséget nem fogsz kapni, mert itt mindenki épp rózsaszín ködben úszik a babája hatására.


Ráadásul a kérdésedre Te magad is tudod a választ.

Mindenképpen szomorú dolog, ha nem tartod meg, és igen, a kisfiad érezni fogja, de nem hiszem, hogy őt fogja jobban megviselni.

Szerintem inkább magadért aggódj, mert neked nehezebb lesz feldolgozni az egészet.


Itt nem hiszem, hogy bárki is pozitív dolgokat fog neked írni, szerintem mindenki a megtartás mellett teszi le a voksát, gondolkodás nélkül, és az abortusz okodra való tekintet nélkül.


Kár volt kiírnod a kérdést.

Magad miatt mondom.

2009. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!