Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvisel egy 5 hónapos babát,...

Megvisel egy 5 hónapos babát, ha átrendezzük a szobáját?

Figyelt kérdés
Új bútort szeretnénk venni a kislányom szobájába, de emiatt a kiságyát is el kell mozdítani mostani helyéről. Természetesen a rácsvédő, a zenélő körforgó, és a többi kütyüje maradna, csak a helye változna. Segítsetek!
2008. szept. 28. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nyáron volt egy kisebb felújítás, átfestettük a gyerekszobát is, és utána átrendeztük. A kisfiam akkor volt 7 hónapos, és egyáltalán nem viselte meg, hogy máshová került a kiságy.

Szerintem nyugodtan átrendezhetitek a szobát.

2008. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem igazán. Az enyém négy hónapos volt, amikor nem csak új helyre került az ágya, hanem ki is cseréltük (bölcső ment, rácsos ágy jött), de épp úgy aludt benne rögtön, mint előtte a bölcsőben. Szerintem ha ugyan az az ágynemű marad, szóval nem pont aznap cserélsz neki lepedőt, takarót, akkor érzi rajta a saját kis illatát, tudja, hogy ez még mindig az ő helye.

Üdv

Polly

2008. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2008. szept. 28. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem fogja megviselni. Az én kicsim féléves volt, amikor az egy légterű lakásból gipszkartonnal leválasztottunk neki és magunknak is egy-egy pici szobát. Fel se tűnt neki, mert a megszokott kis birodalma - az ágya - ugyanolyan maradt, és az volt a lényeg. :)
2008. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!

Zita

2008. okt. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!