Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most koltozunk 1.5 eves...

Most koltozunk 1.5 eves kislanynkkal uj hazba, es most lesz sajat kis szobaja. Segitenetek, hogy hogyan kellene csajossa, szeppe babassa tenni nem tul dragan? Linkeljetek is ha tudtok esetleg sajat szobat gyermeketek szobajat is kuldhetitek!

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is nemsokára aktuális lesz, így én is várom a válaszokat, pont 1,5 éves lesz ő is, amikor költözünk!


-Rendeltünk a takoo.hu oldalon névre szóló takarót, párnát és a nevével ellátott falvédőt. Színes, nagyon aranyos, igaz nem olcsó, de nekem megérte.

-Venni akarok neki fa betűket a nevével, amit az ajtóra rakunk majd fel kívülről.

-A szobájában is fent lesz a neve, csak az mintás kartonból.

-Rajzlapra rajzoltam neki állatokat, mese figurákat,, kiszíneztem, csináltam neki megfelelő hátteret, amit belerakok képkeretbe és felrakjuk majd a falára.

-Lehet majd az egyik rokonomat megkérem, mert ő szokott keresztszemes hímzéseket csinálni, hogy csináljon neki egy-két hímzéses képet.

-Már vettünk neki egy-két falra vagy lámpára akaszthatós figurákat, de falra ragaszthatós matricákat is lehet kapni,én legutóbb a Baumaxban láttam.

-Veszünk majd neki szőnyeget, lehet valamilyen Disney figurás lesz, majd meglátjuk.

-Csináltam képkereteket egy program segítségével a neten ( [link] ), így ezekből is rakok majd ki a falára, vagy a polcára.

-Még szekrénye sincs, azt majd egy asztalossal csináltatunk.


Ezek nagy része még terv, így sajnos képet nem tudok róla mutatni, de hátha valamilyen ötletet merítsz belőle.

2011. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De itt van egy pár remélem hasznos link:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Amúgy nem kellenek drága dolgok elég, ha vidám színeket választotok!

2011. márc. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen

Leirom az en terveimet, es ha eszedbe jut rola valami akkor ird meg batran.

Fa agya van : [link]

igy ehez nagyon hasonlo szinu butorokat tervezunk venni.Semmi fele keppen nem gyermek butort [link]

3 falat kremszinure szeretnenk festeni egyet pedig pinkre.

A pink falra krem szinu pillangokat a kerem falra pedig pink pillangokat akarok festeni.

Meg valami mintat keresnem kell, amibol sablont lehet kesiteni.

Talatam pink paravant pillngokkal [link] , ezt valahogy a falhoz akarok rogzieni, nehogy magara rantsa.

A falra szeretnek fa polcokat amira jatekokat tehetek.

Az agya melle valami fiokos szekrenyt szeretnek amibe a pelenkakat popsotrloket tehetem.

A szonyeg alapbol krem szinu lesz (a foldszint parkettas az emelet szonyege).

Talaltam mar lampaburat is : [link]


Eddig ennyi otletem van, de meg nem tunik eleg osszeszedettnek es kerativnak :(

2011. márc. 2. 00:57
 4/5 A kérdező kommentje:

ww.argos.co.uk/static/Product/partNumber/6436544/c_1/1|category_root|Home+and+furniture|14417894/c_2/2|14417894|Bedroom+furniture|14418001/c_3/3|cat_14418001|Fitted+bedroom+furniture|14418008.htm


A szobabautor linkjet nem jol kuldtem el az elobb.

2011. márc. 2. 01:05
 5/5 A kérdező kommentje:

de most sem :(

mind1 feladom almos vagyok hozza :D talan holnap sikerul :P

2011. márc. 2. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!